Anime

Animelerdeki En Güçlü 5 Grup! (Sosyal)

5 – Hayalet Grubu(Hunter x Hunter)

“Örümcekler” olarak bilinen Hayalet Grubu, 13 uzman Nen kullanıcısından oluşan bir gruptur; hepsi tüm dünyada bilinen ve A-Sınıfı suçlular olarak sınıflandırılan suçlulardır. Eğer birisi üye olmak istiyorsa, şu andaki üyeyi öldürmek zorundadır. Bir üye ölürse, lider toplam üye sayısı daima 13 olacak şekilde yeni bir üye bulmalıdır.Zoldyck ailesiyle karşı karşıya kalmadan savaşabilirler; Tek zayıflıkları, çoğu durumda üyelerin birbirlerinden nefret etmeleridir, o yüzden ciddi bir kavgada %100 işbirliği yapamazlar.

 

4 – Aogiri Ağacı(Tokyo Ghoul)

Aogiri Ağacı, dünyayı değiştirmek ve Ghoul ile insanların barış içinde yaşayabileceği bir toplum inşa etmek için yaratılan bir organizasyondur; sayısız kavgaları sırasında güçlerini geliştiren inanılmaz derecede güçlü bir grupturAnime’de gördüğümüz gibi, gerçekten iyi işbirliği yapabilirler ve saldırılarını mükemmel bir şekilde organize edebiliyorlar, ama sonuçta her biri kendi çıkarları için savaşıyor gibi görünüyor.

En güçlü karakterler arasında tabii ki Kaneki’nin , Eto’nun (Tek Gözlü Arı), Noro’nun (soyut ve ölümsüz görünen, ancak gerçekte inanılmaz yenilenme becerileri vardır) , Bin Brothers ve Tatara bulunur.

 

3 – SHICHIBUKAI(One Piece)

Shichibukai, Dünya Hükümeti’yle müttefiklik etmeyi ve bunun için çalışmayı kabul eden yedi inanılmaz güçlü korsandan oluşan bir gruptur.Hepsi inanılmaz yeteneklere sahiptir, hem fiziksel, hem de Şeytan Meyvesine sahip oluşları. Onlar uygun bir ekip değiller, çünkü Shichibukai üyeleri çoğu zaman yalnız korsanlardır ya da aksine kendi ekibinin kaptanlarından başka bir mürettebata katılmaya ihtiyaç duymazlar. Bu nedenle, bazıları birbirleriyle iyi anlaşamadıkları ve katı bir grup oluşturmadığı için diğerleriyle işbirliği yapamazlar.

Her neyse, Shichibukai arasında, Mihawk , Blackbeard , Doflamingo ve Kuma  gibi şimdiye kadar var olan en güçlü One Piece karakterlerinden bazılarını bulabilirsiniz.

 

2 – Espada(Bleach)

Espada, Las Noches’i (kaleyi) savunmak ve 13 Gotei’yi yenme planını gerçekleştirmek için Sosuke Aizen tarafından seçilen en güçlü 10 Arrancar’dır; Özellikle, Espada içinde shinigami melezleri bulunmaktadır ve bu nedenle diğer Arrancarlardan daha çok insana benzeyen bir görünüşe sahipler.Hepsinin farklı yetenekleri vardır ve ayrıca Zanpakuto seviyeleri sayesinde bunları geliştirebilirler. Ancak sahip oldukları egodan dolayı, düşmanlarına tek başına saldırı yaparlar bu yüzden grup olamazlar, olsalarda uyum sağlayamazlar.En güçlü Arrancarlar arasında Barragan, Neliel, Ulquiorra, Grimmjow ve dahası var.

 

1 – Akatsuki(Naruto)

Akatsuki aslında bütün savaşları durdurmak ve dünyaya barış getirmek için Yahiko tarafından kuruldu, ancak ölümünden sonra arkadaşı Nagato, dünyanın barışa tek başına ulaşamayacağını fark etti. Bu nedenle dünyaya gerçek barışın sağlanabilmesi için çalışmalarına başladı. Sonunda genjutsu(illüzyon teknikleri)yu buldu. Ve genjutsu üzerinden sahte bir dünya yapmaya çalıştı.

Akatsuki’de farklı köylerden ve uluslardan gelen ninjalar var olsa da, çift olarak çalıştıkları için “takım çalışması” adlı bir kavrama sahip olurlar.Bu grup arasında, Itachi (İllüzyonların efendisi), Pain (Rinnegan’ın kullanıcısı), Hidan (ölümsüz shinobi) ve Tobi (soyut maskeli adam) gibi inanılmaz derecede güçlü karakterlerin var olduğunu biliyoruz.

 

Evet, sizlere animelerin en güçlü 5 takımını tanıttım. Gerçekten hepsi çok güçlü, dünyayı yok edebilecek kadar :D.

One thought on “Animelerdeki En Güçlü 5 Grup! (Sosyal)

  1. eмιr нαɴ αlтυɴтαѕ dedi ki:

    GOTEI eksik dimi gençler 🙂

Bir cevap yazın