Anime Önerileri, Anime, Eğlence

5 İzlemesi Keyifli Harem Anime Önerileri!

7

Öncelikle selamlar, günün birinde 5 kızın onun peşinde koştuğu bir Dünya’da uyanmanın hayali ile yaşayan anime hayranları sizler de hoş geldiniz ama bu tür şeyler sadece animelerde olur… Üzgünüm. Evet, belki de hiçbirimiz 5 kız tarafından kovalandığımız bir lise hayatı yaşamayacağız fakat bu dünyanın sonu değil çünkü bizleri düşünen hep bir anime vardır. Bugün de ben sizlere izlediğim ve beğendiğim 5 tane harika Harem Anime Önerileri ile geldim!

Bu listede sizlere işe yaramaz, faydasız ya da içine kapanık ana karakterin etrafında gezen kızlardan fazlasını göstermek istiyorum. Bir harem anime hayranı olmasam da harem hayranlarının ilgisini geçebilecek, aynı zamanda bu türe hiç adım atmamış olanlar için yeni yollar sunabilecek popüler isimlere listemde yer verdim.
Kız arkadaş kiralamak ayağına tüm parasından olandan tutun gönlünü bir Yakuza’ya kaptırana kadar izlenebilecek harika Harem Anime Önerileri ile sizlerleyim! Hadi listeye geçelim…

5- Harem Anime Önerileri: Nisekoi

Animenin Türü: Komedi, Romantik, Harem ve Okul
Bölüm Sayısı: 20
Stüdyo: Shaft

Animenin Konusu:
Ichijou Raku, bir Yakuza ailesinin oğlu olmasına rağmen, normal ve yasalara saygılı bir devlet memuru olmanın hayallerini kurar. Tek hayali tabi ki de memur olmak değildir. 10 sene önce yüzünü bir türlü hatırlayamadığı bir kıza evlilik sözü vermiştir. Bu söze dair elindeki tek şey boynunda ki kilitli bir kolyedir. İkisinin bir birine verdiği sözün nişanesini kolyenin içine saklamışlardır ve anahtarda kızda kalmıştır. 10 sene sonra hala o kızı düşünen Raku’nun başı okula yeni transfer olan Kirisaki Chitoge ile karşılaşması ile büyük derde girer.

Büyük bir mafya ailesinin kızı olan Chitoge ve Yakuza ailesinin oğlu olan Raku, iki aile arasında ki kavgaları sonlandırmak için sevgili rolü yapmak zorundadırlar. Diğer yandan Raku’nun sınıfta Onodera Kosaki isminde hoşlandığı bir kız vardır. Tüm bunlarla uğraşırken hem Chitoge’de hem de Onodera’da 10 yıl öncesinde söz verdikleri çocuğa ait anahtar vardır…
Artık klişeleşmiş tüm ne varsa her şeyi barındıran Nisekoi animesini keyifle izlemek mümkün mü? Elbette! İlk zamanlarında Shaft’ın animasyon kısmında yer aldıklarını duyan manga hayranları büyük bir endişe duymuş olsalar da hepsi animeden sonra değişti. Shaft stüdyo kendi uyarlamasıyla yapmış olduğu bu benzersiz iş üstünde konuşulacak fazla söz yok.

4- Harem Anime Önerileri: Yamada-Kun And The Seven Witches

Animenin Türü: Komedi, Romantik, Harem, Gizem ve Süper Güç
Bölüm Sayısı: 12
Stüdyo: LIDENFILMS

Animenin Konusu:
Hikayemiz, okuduğu lisenin problem çocuğu unvanı kazanmış Yamada Ryuu’nun okulun hem güzel hem de başarılı öğrencisi Urara Shiraishi ile çarpışması ve gözlerini açtığında kendini onun vücudunda bulması ile başlıyor. İkilinin nasıl vücut değiştirdiklerine dair sırrı çözmesi, okul içerisinde bulunan birçok sırrı da beraberinde getirecektir…

Yamada-Kun And The Seven Witches ilk seferinde çok fazla Ecchi ve Harem öğelerin olabileceğini varsayabilirsiniz ama bu anime sizin bildiğiniz tarzda değil. Karakter gelişimi ve olayların ilerleyişi konusunda gerçekten başarıya imza atmış bir anime.

3- Harem Anime Önerileri: Rosario to Vampire

Animenin Türü: Komedi, Romantik, Harem, Fantastik ve Ecchi
Bölüm Sayısı: 13
Stüdyo: Gonzo

Animenin Konusu:
Youkai Akademisi, dünyanın tüm yerlerinden öğrencilerin insanlarla bir arada yaşamayı öğrenmeye çalışan canavarların yanında sıradan bir yatılı okuldur. Canavarlardan bahsetmiş olsak da okulda yer alan herkes insan formundadır ve edebiyat, matematik, yabancı dil gibi gibi sırada okul dersleri yer alır. Fakat bu kadar her şey bu yere kadar normal gibi gözükse de Akademi’nin bir kuralı vardır: Okulda yer alan tüm insanlar derhal öldürülmelidir!

Başrolümüz ise Tsukune Aono, dersler konusunda berbat olan ve hiçbir liseye yerleşemeyen bir gençtir. Ailesi onun iyiliği için son bir umut olarak Youkai Akademisine kayıt eder. Tsukune bu yeni dünyaya girerken, kampüsün en çekici kızı Moka Akashiya ile karşılaşır. Moka ile ilişkisini ilerletmek için bu tehlikeli okulda kalmaya karar verir ve onun güzelliğinin altında yaşamayı tercih eder…

2- Harem Anime Önerileri: Rent-A-Girlfriend

Animenin Türü: Komedi, Romantik, Okul ve Shounen
Bölüm Sayısı: 12
Stüdyo: TMS Entertainment

Animenin Konusu:
Kazuya Kinoshita, 20 yaşında bir üniversite öğrencisidir ve ona göre harika bir kız arkadaşı vardır… Her şey tuhaf ilerlerken gerçek ortaya çıkar ve kız arkadaşı onu terk eder. Tamamen kalbi kırık ve yalnız kalan Kazuya, acısını dindirmek için çevrimiçi bir uygulama aracılığıyla kiralık bir kız arkadaş tutar. Ve böylece Chizuru Mizuhara ile tanışır.

Sahte bir ilişki olmasına rağmen Chizuru’nun onu güneş gibi selamlayan gülümsemesi ve sevimli hareketleri onu etkilemiştir ve her şey harika ilerlemektedir. Ta ki Kazuya’nın büyükannesinden gelen telefonla işler değişir. Hastaneye koşar ama Kazuya’nın büyükannesini zaten iyi durumdadır. Chizuru’nun orada olması karşısında şaşkına döner ve bu kızın kim olabileceğini sorar. Bir anlık dürtüyle, Kazuya sevgili olduklarını ilan eder ve Chizuru’yu bu rolü oynamaya zorlar…

1- Harem Anime Önerileri: Tenchi Muyo!

Animenin Türü: Komedi, Romantik, Bilim Kurgu ve Harem
Bölüm Sayısı: 26
Stüdyo: AIC

Animenin Konusu:
Tenchi Masaki‘nin hayatı, kötü şöhretle anılan bir uzay korsanı olan Ryouko Hakubi‘nin gemisinin hasar alıp ailesinin tapınağının yakınlarına düşmesiyle değişir. Tenchi, Ryouko‘yu kurtarır ve hayatın her kısmında binlerce kadının evinde yaşamaya geleceği olayları tetiklediğinin farkında değildir. Bu kadınlar: Jurai’nin narin prensesi Aeka‘sını ve “Gamer” küçük kız kardeşi prenses Sasami‘yi; çılgın fikirli birinci sınıf dedektif Mihoshi Kuramitsu ve onun daha yetenekli ortağı Kiyone Makibi ve eksantrik, çılgın bilim adamı Washuu Hakubi… Bunlardan sadece birkaçıdır.

Altı kadın yeni hayatlarına uyum sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar ancak daha gelişmiş ve egzotik yaşam tarzları Dünya’daki basit geleneklerle pek uyuşmaz. Sonuç olarak, sadece ortalığı karıştırırlar ve zavallı Tenchi için sorun yaratırlar. Kızlar baş belası olmasına rağmen, Tenchi her biri ile yakın bir ilişki kurmaya başlar ve aralarındaki bağ sayesinde evrendeki rolünü daha iyi anlamaya başlar…

Bugünkü “5 İzlemesi Keyifli Harem Anime Önerileri!” yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım eğlenceli ve bilgilendirici olmuştur. Bunun yanında eğer bir hatam veya kusurum varsa şimdiden özür dilerim… Bunun gibi birçok anime içerikleri için BURAYA, bu yazıyı esinlendiğim kaynağına ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Related Posts

Bir cevap yazın