Yes ka No ka Hanbun ka Boys Love Anime Tanıtım Filmi Yayınlandı. The BL FES !! – Boys Love Festival !! – proje Michi Ichiho’nun Yes, No, or Maybe? Animesi için yeni bir fragman ve görsel paylaştı.   Fragman, ilgili karakterleri olarak Atsushi Abe ve Yoshihisa Kawahara’nın anime temalı şarkısı “Sekai to Kakurenbo” (Hide and Seek With the World) ve ayrıca animenin Aralık ayı etkinlik gösterim tarihini gözler önüne seriyor. Ichiho şarkının sözlerini yazdı.

Roman serisinin illüstratörü Lala Takemiya, 10 Ağustos’ta satışa çıkacak olan MoviTicke Kartlarında yer alacak olan yeni ana görseli aşağıya çizdi.

Visual - yes ka no ka hanbun ka boys love anime tanıtım filmi yayınlandı - figurex anime haber

Atsushi Abe ve Yoshihisa Kawahara, romanların drama CD uyarlamasından sırasıyla Kei Kunieda ve Ushio Tsuzuki olarak rollerini yeniden canlandırıyorlar.

Anime, BL FES !! – Boys Love Festival !! – projenin Tokyo’daki Shinjuku Wald 9 ve diğer tiyatrolardaki ilk etkinlik gösteriminin bir parçası olarak gösterime girecek. Naomi Guren’in Marudase Kintarō (Kintarō Bares it All) erkek aşk mangasının anime kısası da bu gösterimlerde oynayacak.

Yes ka No ka Hanbun ka Konusu

Profesyonel yaşamında mükemmel bir görünüm sergileyen, ancak çevresindeki herkesi beceriksiz aptallar olarak özel olarak lanetleyen genç ve popüler bir TV spikeri olan Kei Kunieda’yı anlatıyor. Bununla birlikte, anime animasyon yazarı Ushio Tsuzuki’nin Kei’nin daha acemi yönünü keşfetmesiyle farklı bir yöne doğru ilerliyor.

Ichiho, Kasım 2014’te Lala Takemiya’nın çizimleriyle roman serisini başlattı ve Shinshokan, serinin üçüncü cildini 2016’da yayınladı. Serinin ilk “OFF AIR” yan ürünü Ağustos 2017’de, ikincisi ise Ekim 2019’da çıktı. Seven Seas Entertainment, hafif roman serisini lisansladı ve ilk cildi Ekim ayında basılmadan önce Temmuz ayında dijital olarak yayınladı.

Daha fazla haber için Buraya ve resmi web sitesine ulaşmak için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın