DICE aracılığıyla geliştirilen, Electronic Arts aracılığıyla ise yayımcılığı yapılmış olan Star Wars: Battlefront yapıtına baktığımız zaman; serideki öbür oyunlara karşılık kritik bir yavan tat bizlerde bıraktı. Hikaye modunun yanında, bir önceki yapıtlarda var olan uzay savaşlarının bu oyuna dahil edilmemesi bizleri ciddi anlamda Star Wars: Battlefront‘tan kısa zamanda soğumamıza sebep oldu.

Yeni filmdeki karakterler oyuna dahil edilmiyor!

Twitter üzerinden sorulan “İleriki zamanlar içerisinde, oyun için herhangi bir uzay savaşının bulunduğu ek paket gelecek mi?” sorusuna geliştirici ekipten negatif cevap geldi. Şuan için hava savaşları ve it dalaşı olarak çevirebileceğimiz air battles ve dogfights oyun modlarına ağırlık verdiğini vurgulayan ekip, tasarılarının arasında uzay savaşlarının olmadığını belirtti.

Bunun yanında ise, bu ay gösterime girerek pek çok başarıya imza atan Star Wars:Force Awakens filmindeki karakterlerin, Star Wars: Battlefront yapıtına dahil olacak mı sorusu da cevap buldu. Geliştrici ekip, sadece orjinal üçleme karakterlerinin oyunda bulunacağını belirtti. Peki, siz Star Wars: Battlefront eserinden memnun musunuz?

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın