Anime Haber

Wz Animesi İçin Detaylar Açıklandı

Wz Anime Header 002 20180318

Wz animesi için detaylar gelmeye başladı. Frontier Works ve Go Hands’in orijinal anime projesi Wz için resmi web sitesi Perşembe günü kadın karakterleri için beş ek oyuncu verdi. Web sitesi ayrıca Fuki’nin anime’ın son tema müziğini gerçekleştireceğini de açıkladı.

Yeni oyuncular :

Akane Fujita Haruka olarak
Inori Minase Senri olarak
Hana olarak Atsumi Tanezaki
Tamami olarak Minami Takahashi
Yōko Hikasa Asin olarak

Anime 5 Ocak’ta prömiyeri olacak ve MBS, Tokyo MX, TVQ ve BS11’de yayınlanacak. Şov çevrimiçi olarak da yayınlanacak. Anime, Go Hands’in önceki anime El Shakers’larına benzer şekilde Osaka’da ayarlanır. Dizide 13 yayınlanmış bölüm, artı ev videosu ek bir bölüm olacak.

Daha önce açıklanan edilen oyuncular şunları içeriyor:

14 yaşındaki hobisi DJ-ing olan Yukiya / Y’ler olarak Katsumi Fukuhara
Midori olarak Toshiki Masuda
Shunsuke Takeuchi Seba olarak
Gai Takuya Eguchi
Masahinka olarak Yoshinosuke Yamagami
Daisuke Namikawa Fumiyuki olarak
Jun Fukuyama Reijir olarak

Bir tiyatro oyunu uyarlaması, 10-14 Nisan tarihleri arasında Tokyo’daki Theatre Sun Mall’da yapılacak. Takehiro Yoshida oyun yazıyor ve yönetiyor. GOON TRAX, Frontier Works ve Am-bitioN’un hepsi işbirliği ile kredilidir ve Illuminus planlama ve üretimden sorumludur.

Ryōhei Takenaka (aşağıda resmedilmiştir), anime’ın açılış tema şarkısını gerçekleştirecektir. Takenaka aynı zamanda Yukiya gibi sahne oyunlarında da rol alacak.

Wz Animesi Konusu

Animenin merkezi Yukiya, “muhtemelen” 14 yaşında olan bir çocuk . DJ’in zamanını yalnız geçiriyor. Babasının etkisi nedeniyle, gençliğinden beri ev müziğini dinledi ve videoları çevrim içi olarak yüklüyor. Birisine bir şey iletmek istiyor. Tanınmak ve önemli olmak istiyor. Ama incinmekten korkuyor.  Bir gün, daha fazla görüş almaya çalışırken, geri alınamayacak bir şey yapıyor. Ve “o dünyadan” canlı bir yayın görüyor. Yukiya tek başına hiç bir şey yapamayacağına inanıyor, ama eğer bir başkasıyla birlikte yapıyorsa bir şey başarabileceğini düşünüyor.

GOON TRAX, şovun müziğinden sorumlu. DJ RENA, video ve müzik prodüksiyon işbirliği ile tanınır. Diziye 27 müzikal sanatçı da katılacak. Frontier Works and Go Hands, daha önce gösterinin kadınlara yönelik olduğunu belirtti.

Seri için resmi web sitesine Buradan ve daha fazla haber  için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın