Diğer

Uzaktan Eğitim & Gamification

Dünya çapında bir firmanız var ise ve çalışanlarınıza bazı eğitimler vermeniz gerekiyor ise Uzaktan Eğitim ile doğru eğitimi yapabilirsiniz. Zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde eğitim verme imkanı sunan Uzaktan Eğitim ya da E-Öğrenme, size hem zaman açısından hemde mali açıdan oldukça faydalı olacaktır. Einstein içerisinde bulunan uzmanlarımız ile birlikte istediğiniz eğitim içerikleri en kaliteli şekilde hazırlamaktayız. Fazlasıyla deneyim kazanmış olduğumuz Uzaktan Eğitim sektöründe, geliştirmiş olduğumuz içeriklerde sizin istekleriniz yönünde yaratıcılığımızı kullanmaktayız. İstemiş olduğunuz içerikleri en iyi şekilde hazırlayarak sizlere sunmaktayız.

1

GSM operatör şirketleri ya da bankalar gibi ülke çapında birçok şubesi bulunan firmalar için E-Öğrenme eğitimleri çok faydalı olmaktadır. Ülkenin dört bir yanında bulunan şube çalışanlarını bir araya toplamak oldukça zor olacaktır. Böyle zorluklar ile uğraşmamak için çalışanlarınızı Uzaktan Eğitim sistemleri üzerinde kolaylıkla toplayabilirsiniz ve vermek istediğiniz eğitimi çok daha kolay bir şekilde verebilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz Uzaktan Eğitim çözümleri içerisinde genellikle Gamification yöntemini kullanmaktayız. Gamification yani Oyunlaştırma denilen bu kavram ile birlikte çalışanlarınıza vermek istediğiniz içeriği oyunlaştırarak veriyoruz. Kişiler böylelikle anlatılmak isteneni en iyi şekilde anlıyorlar ve kalıcı bir şekilde öğrenmiş oluyorlar. İyi bir şekilde verilmiş olan Uzaktan Eğitim ile çalışanlarınız sizleri daha yükseğe taşıyorlar ve sektörde en iyisi olma yönünde sizi etkiliyorlar.

Gamification ile birlikte eğitim verilen kişiler anlatılmak istenileni kısa sürede anlıyorlar ve öğrendikleri bilgileri kalıcı hale getiriyorlar. Oyun kelimesi geçtiğinde tabiki de akla ilk önce çocuklar geliyor. Fakat gelişen teknoloji ve tasarım ilkeleri ile birlikte tamamen yetişkinlere yönelik çalışmalar yapmaktayız ve yetişkinler için olan öğrenme yaklaşımlarını kullanmaktayız. Sitemiz içerisinde bulunan  Eğitim Kataloğu bölümünden yapmış olduğumuz Uzaktan Eğitim ve Gamification çalışmalarımızı görebilirsiniz. Bu çalışmaları inceleyerek işimizi ne kadar iyi yaptığımızı ve yetişkin ihtiyaçlarına göre tasarımlar yaptığımızı görebileceksiniz.

E-Öğrenme için oluşturacağımız tasarımsal içeriklerde tamamen sizin sektörünüzü göz önüne almaktayız ve tasarımları sektörünüze uygun bir şekilde yapmaktayız. İstediğiniz eğitimleri hazırladığımız her aşamada sizlerden geri bildirimler alıyoruz ve istediğiniz şekilde değiştiriyoruz. Bizden hazırlamamızı istediğiniz eğitimleri çok büyük bir titizlik ile hazırlamaktayız. İşin sonunda ortaya çıkacak ürünün kusursuz ve nitelikli bir şekilde olması bizim için çok büyük bir önem taşımaktadır. Bunun içinde elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz ve size farklı çözümler sunarak çok güzel eğitimler hazırlıyoruz.

E-Öğrenme ile birlikte çalışanlarınıza anlatmak istediğiniz her şeyi en etkili şekilde anlatabilirsiniz ve onları en iyi şekilde eğitebilirsiniz. Her sektörde kullanılabilen bir yöntem olan Uzaktan Eğitim yöntemi ile beraber eğitimlerin sıkıcılığını ortadan kaldırabilirsiniz ve daha etkili olan eğitimleri çalışanlarınıza sunabilirsiniz. Uzaktan Eğitim ve Oyunlaştırma kavramlarını birleştirerek çalışanlarınızın öğrenilmesi gerekenleri en etkili şekilde öğrenmesini sağlamaktayız. Eğitimlerde farklı çözümlerden yararlanmak istiyorsanız Einstein’ı tercih edebilirsiniz.

Sitemizi bu adresten ziyaret edebilirsiniz.

One thought on “Uzaktan Eğitim & Gamification

  1. Android Makaleniz dedi ki:

    uzun zamandır düşünüyorum uzaktan eğitim’i makale çok işime yaradı teşekkürler

Bir cevap yazın