Uchi no Maid Ga Uzasugiru Mangası EKim ayında animeye uyarlanıyor. Yönetmenliğini Masahiko Ohta’nın yaptığı Ekim ayının kaçında çıkacağı yada kaç bölüm olacağı belli değil.

7552941fda1334465f9ab7e05c1a21cbdde90b84r1 2048 1076v2 hq - uchi no maid ga uzasugiru animesi ekim'de geliyor! - figurex anime haber

 

2016’dan beri Futabasha adlı aylık dergide düzenli olarak yayınlanan komedi mangası Masuyiko Ohta’nın elinde gene harika bir anime olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Bilmeyenler için söyleyeyim. Masuyiko Ohta Yuru Yuri ve Himouta Umaru-chan vb. gibi bir sürü harika animeye yönetmenlik yapmış biridir. O yüzden benim bu animede beklentilerim yüksek.

Ane - uchi no maid ga uzasugiru animesi ekim'de geliyor! - figurex anime haber

Anime yarı Japon yarı Rus olan ilkokul öğrencisi Misha Takanashi’yi ve lolicon olan hizmetçisinin başlarından geçenleri anlatıyor. Küçük yaşta annesini kaybeden Misha o zamandan beri babası ile birlikte yaşamaktadır. Babasının işleri çok yoğun olduğu için Misha ile ilgilenmesi için sürekli hizmetçi tutar. Ama Misha her gelen hizmetçiye türlü türlü eziyetler ederek onların arkalarına bakmadan kaçmasını sağlar. Ta ki Japonya Hava Savunma Gücü’nün eski ustalarından biri olan Tsubame Komoi yeni hizmetçi olarak işe başlayana kadar.

 

Sizi bilmem ama ben şimdiden listeme aldım ve çıktığı gibi de izlemeye başlayacağım. Uzun zamandır ilgimi çeken bir komedi animesi izlememiştim.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın