Oyun Haberleri

Tomb Raider Pc için Geliyor

Crystal Dynamics aracılığıyla geliştirilen ve Square Enix‘in yayımcılığını üstlendiği Rise of the Tomb Raider‘ın sonunda PC platformu için çıkış tarihi belli oldu.

Microsoft ve yayıncı şirket aracılığıyla yapılmış olan protokol üzerine vakitli olarak Xbox One ve Xbox 360 konsollaırna özel çıkış yapan oyunun PC ve PlayStation 4 platformlarındaki çıkış tarihleri merak konusuydu.

Geçtiğimiz gün oyunun Steam sayfası üzerinden yayınlanan çıkış tarihiyle beraber PC için merak konusu olan bu soru giderildi.

Tomb Raider Pc için Geliyor!

Rise of the Tomb Raider‘ın Steam sayfasında bulunan çıkış tarihine göre 2016 Ocak ayı içinde PC platformu için oyun raflarındaki yerini alacak. Oyunun PlayStation 4 sürümü için ise hala net bir açıklama yapılmasa da 2016’nın son çeyreğinde konsola gelmesi bekleniyor.

Yeni oyun 2013 yılında seriye tekrar başlangıç yapan Tomb Raider oyununun devamı olup, babasının izinden giden Lara’nın, Suriye’de başlayan serüveni daha sonra Sibirya’da devam etmesini konu alıyor.

Oyundaki bir diğer etki ise Lara Croft, 2013’te yaşadıklarını hala unutamamış bir vaziyette ve o günlerin tesiri altında.

Related Posts

Bir cevap yazın