Anime Haber

Anilog : Toei ve Kodansha Ortak YouTube Kanalı Girişimi

toei kodansha

Toei ve Kodansha Gibi Firmalar, Yurt dışı Planlarıyla YouTube Girişimini Başlattı. Variety eğlence  dergisi Cuma günü bir haber yayınladı. Toei Animation, Kodansha ve diğer anime içerik sağlayıcılarının Animelog veya Anilog adlı bir YouTube kanalı başlatmak için işbirliği yaptıklarını bildirdi. Kanal şu anda Japonya’da mevcut, ancak personel deniz aşırı hayranlar için İngilizce ve Çince alt yazılı içerik de sağlamayı planlıyor.

Anilog YouTube kanalı, Black Jack ve Future Boy Conan gibi içeriklerle Japonya’da yayınlanıyor. Kanal, 2022 yılına kadar Nippon Animation, Tezuka Productions, Toei Animation, Shogakukan-Shueisha Productions, Shinei Animation ve Kodansha da dahil olmak üzere 30 şirketten 3.000 anime başlığı sağlamayı hedefliyor.

Analyzelog, yeni kanal hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bugünlerde yasa dışı video dağıtım hizmeti sorunu var.  ancak “AnimeLog” yalnızca resmi olarak lisanslı animasyonları dağıtacak ve ailelerin birlikte eğlenebileceği güvenli bir kanal olarak çalışacak.

Tabii ki, proje embriyonik bir aşamada, ancak rakamlar umut verici görünüyor. Birkaç yıl içinde, Dragon Ball, ONE PIECE ve diğer birçok ruhun kliplerini yasal olarak ve telif hakkı problemleri olmadan görme imkanı.

Benjamin Grubbs, Analyzelog’u 2018 yılında ABD’li girişim yatırımcısı Next10 Ventures’ın başlangıç sermayesi desteğiyle kurdu.

Ben korsan yayıncılığı önlemede harika bir çözüm olacağı kanaatindeyim. Bizde artık yasa dışı yollardan değilde direk kanal üzerinden izleyebiliriz.

Daha fazla haber için Buraya ve haber linki için Buraya tıklayınız..

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın