Oyun Haberleri

Steam’de 2K Games Oyunlarında İndirim Var!

Steam‘de indirimli haftalar devam ediyor. Bu haftanın indirim misafiri XCOM ve Borderlands‘ın yapımcısı 2K Games oluyor.

Hafta sonu ve pazartesi sabahına kadar sürecek olan bu indirim rüzgarında, XCOM serisi, Borderlands, bizzat kendi kaderine bırakılmış ve eşkiyaların cirit attığı Dubai’de geçen Spec Ops:The Line, BioShock Infinite, BioShock 2 ve BioShock gibi oyunların bulunduğu indirim haftasın bu oyunları oynamamış dostlar uygun ücretlere bu oyunlara sahip olabilecekler.

Steam'de 2K Games Oyunlarında İndirim Var! Steam'de 2K Games Oyunlarında İndirim Var!

BioShock, BioShock Infinite, BioShock 2‘nin bulunduğu üçlü paket 89 TL’den 13,35 TL’ye düşüyor. Tahmini %85’lik bir indirimle BioShock serisine 2K Games haftasında uygun bir ücrete sahip olabiliyoruz. Öbür indirim ise XCOM:Enemy Unknown‘da görüyoruz. Serinin tüm DLC paketlerinin bulunduğu XCOM:Enemy Unknown Complete Pack‘e 75 TL yerine %80 indirimle 15 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Son olarak seneryo seven dostlar için önereceğim Dubai‘nin yıkık dökük sokaklarında geriye kalan sağları kurtarmak için yaşadığımız macerayı konu alan Spec Ops The Line‘na 9.80 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bir daha hatırlatacak olursak bu indirimler pazartesi sabahına kadar sürecek. Öbür İndirimlere buradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden oyunları alacak arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.

Steam'de 2K Games Oyunlarında İndirim Var!

Related Posts

Bir cevap yazın