Oyun Haberleri

Star Wars: Battlefront’ a DLC Gelmeyebilir(miş)

Star Wars 7: Güç Uyanıyor filminin gösterime girmesinden ardından, Battlefront oyununa da konu olması bekleniyordu. Fakat gözüken o ki, EA bu şekilde düşünmüyor.

Endor savaşının ardından gerçekleşen Jakku savaşının ek paketi Battle of Jakku, sizleri pek yanıltmasın. Görünüşe göre Star Wars: Battlefront, Güç Uyanıyor filmiyle ilgili içeriğe yakın sürede sahip olmayacak. Electronic Arts, 16 ekstra haritalık, 4 yeni modelli bir gücelleme sezonu getirmeyi planlıyor.

Fakat bu içerikler aralarında, Güç Uyanıyor filmindeki gibi Resistance ve First Order arasındaki gösteriyi veya Starkiller üssünü beklememek lazım. EA, oyunun özgün üçleme üstüne odaklanacağını Twitter yöntemiyle söylüyor.

 

twr

Chris Williams isimli bir Twitter kullanıcısının “Herhangi bir DLC ile 7. film dahil olmak üzere olacak mı?”şeklindeki sualine @EAStarWars, “Takımımız bu Star Wars Battlefront güncellemesinde özgün üçleme üstünde odaklanıyor.” şeklinde yanıt vermiş.

Henüz resmi bir açıklama ile kesinlik getirilmemesi ve “bu güncelleme” şeklinde iddialar ile birlikte, ilerde daha çok fazla yenilik gelmesi bekleniyor. Bunların aralarında da şüphesiz Star Wars Güç Uyanıyor içeriği var.

Related Posts

Bir cevap yazın