Oyun Haberleri

Phoenix Wright’ın Meslektaşı!

4 Eylül 2014’te çıkan Hatoful Boyfriend adlı ‘güvercinli’ romantizm oyunundan sonra ‘kuşlu’ oyunlar oyuncuların diline düştü ve bol bol konuşuldu. Mizahıyla oyuncuları şaşırtan Hatoful Boyfriend çoğu oyuncu aracılığıyla ‘garip ama eğlenceli’ olarak adlandırılarak oldukça oldukça başarılı bağımsız prodüktör oyunlardan biri oldu.

Hatoful Boyfriend‘in ele geçirdiği başarıyı görmüş olacaklar ki, Sketchy Logic adlı bağımsız oyun geliştirici ekibi bu kez kuşları ve hayvanları dava masasına taşıdı. Yanlış duymadınız, Phoenix Wright gibi oldukça oldukça başarılı bir avukatı oynadığımız bu oyunda bir kuşuz..

Kickstarter ile desteklenen bu projede, 1848 senesinde Fransa’da davalara bakan bir avukat kuşu canlandırıyoruz. Oyunun hikayesinde sanıklarını savunmaya çalışan ana karakterimiz Jayjay Falcon, ele geçirdiği veriler ve ipuçları ile davaları kazanmaya çalışan oldukça oldukça başarılı bir kuş..

Hatoful Boyfriend Ace Attorney: Phoenix Wright ile tanışırsa ne olurdu? sorusunun yanıtı olan Aviary Attorney şu an Steam’de satışta ve kış indirimiyle fiyatı normalden biraz daha düşük. Bizzat ben merakıma yenilmek üzereyim..sepete eklememe az kaldı.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz;

Related Posts

Bir cevap yazın