Shoujo sever kitlenin sempatisini kazanan animelerden olan Peach Girl için 2017 yılında bir live action çekileceği duyuruldu. Live action için oluşturulan resmi web sitesinde karakterleri canlandıracak bazı oyuncular açıklandı .

Asdfghjk 27 - peach girl live action - figurex anime haber


Toji Tōjigamori karakterine hayat verecek olan isim Japon oyuncu Mackenyu :

Peachgirl03 - peach girl live action - figurex anime haber


 

Momo Adachi canlandıracak bayan oyuncu Mizuki Yamamato :

Peachgirl01 - peach girl live action - figurex anime haber


Kötü kız Sae Kashiwagi rolünde ise Mei Nagano izleyeceğiz :

Peachgirl02 - peach girl live action - figurex anime haber


2017 yılında vizyona girecek olan filmin animesinin orjinal içeriği şu şekilde :

Momo Adachi esmer teni yüzünden sürekli insanların ön yargılarına maruz kalan bir kızdır. Fakat insanların bilmediği şey Momo’nun yüzme takımında olmasından dolayı teninin bronzlaşmış olmasıdır. Bir gün beyaz tenli kızlardan hoşlanan Toji ile karşılaşır. Başta iki arkadaş olan bu ikili için ilerleyen zamanlarda Momo‘nun aşık olduğu başka birisi de devreye girince karmaşık bir aşk üçgeni yaşanmaya başlanacaktır.

1997 den 2004 de kadar yayınlanan manga için 2005 yılında anime serisi yapılmıştı. 2001 yılında Tayvan, manganın bir live action dizisini çekmişti. Yıllar geçse de kendini unutturmayan yapımlar arasında olan bu sevimli animenin live action formunu merakla bekliyoruz.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın