Anime, Anime Haber

Osmanlı Animesi Mi Geliyor ??

Rurouni Kenshin yönetmeninden yeni anime olan  “Project Altair” Osmanlı animesi mi ? Animenin geçtiği yer Türkiye 🙂 Tanıtım videosu yayınlanan anime aslında bize bir çok ipucu veriyor gibi 🙂

Tanıtım videosu :

https://youtu.be/RGvQ8TLknGY

Seri son günlerin olay animesi Yuri On Ice ‘ın da yapımcılığını üstlendiği MAPPA yapımcılığında karşımıza gelecek. Serinin görseli Shōkoku no Altair mangasından adapte edildi.Seri için yayınlanan görsel :

Manga Türkiye‘deki Mahmut isimli bir paşanın maceralarını anlatan fantastik tarihi bir manga. Savaş tehlikesi ve savaşan İmparatorluğun zayıflıkları Türkiye‘nin güvenliğini tehlikeye atar. Ülkenin en genç askeri lideri olan Mahmut, barışı sağlamaya kararlıdır. Siyasal çekişmeler, düşman saldırıları gibi zorluklar göz önüne alındığında paşanın işi hiç de kolay değildir.

Ülkemizi bir animede izlemek oldukça heyecanlandıran bir haber 🙂 Nasıl olacağını merakla bekliyoruz. Haberler geldikçe yayınlayacağımızdan emin olabilirsiniz 🙂

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın