#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Osmanlı Animesi İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı!!

Hepimizin merakla beklediği Osmanlı İmparatorluğu Dönemi‘nde ki Türkiye‘yi anlatan olay anime Shōkoku no Altair için tanıtım videosu ve detaylar yayınlandı.

İşte yayımlanan video : 

Anime için ana kadro :

Ayumu Murase – Mahmut
Makoto Furukawa – Zaganos
KENN – Kyros
Katsuyuki Konishi – Sleiman
Kenjiro Tsuda – Rui
Kenichi Ogata – Khalil

Yapımcılığını MAPPA yapımcılığın üstlendiği ve yönetmenliğini Rurouni Kenshin‘in ünlü yönetmeni Kazuhiro Furuhashi yaptığı anime için aynı zaman da bir de görsel de yayınlandı.Anime 2017 yılında yayınlanacak.

Olay animemizin konusu ise : 

Türkiye‘de geçen hikayemiz de Paşa konumunda olan Mahmud adlı genç, konseyden bazı kişilerin düşmanlarla iş birliği yaptığını fark eder. İmparatorluğun bütünlüğü tehlikeye girmiştir. İmparatorluğun en genç askeri lideri olan Mahmud Paşa barışı ve ülkenin güvenliğini korumaya kararlıdır. Fakat uzun yıllardan beri süre gelen düşmanlık tarihi ve çok tehlikeli ittifaklar Paşa‘nın istediği siyasi istikrarı oldukça tehlikeye atmaktadır. Barışı korumak kolay değildir. Paşa‘nın bütün çabalarına rağmen zamana savaşların hakim olma olasılığı yüksektir.

Manga Monthly Shonen Sirius dergisinde 2007 yılından beri yayınlanmaktadır. Mart ayında 17. cildi tamamlanan serinin 17 Ocak‘ta 18. cildi yayınlanacak. 

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

Loading…

Yowamushi Pedal Live-Action !!

Mutlaka İzlemeniz Gereken 10 Anime Filmi!!