Opera Tantei Milky Holmes’a 31 Aralık’ta Özel Bölüm Geliyor

Milky Holmes‘un orjinal web sitesinde animenin 31 Aralık’ta Tokyo MX’de yılbaşına özel bir bölüm yayınlayacağını duyurdu. Bushiroad yapımı olan bir diğer anime Cardfight Vanguard ile ortak çıkacak bir bölüm olacak.

Resmin sol tarafına bakarsanız arada bir erkeğin olduğunu görürsünüz. İşte o Cardfight Vanguard animesinin ana karakteri Sendou Aichi. Bu özel bölümde küçük dedektifler Aichi’nin çalınan anılarını bulup ona geri vermeye çalışacaklar. Belki şansımız varsa bu özel bölümde bir iki vanguard maçı’da görürüz.

Milky Holmes sadece anime serisi değil. Aynı zamanda aynı isime sahip bir idol grubu da var.

Özel bölümün ardından Milky Holmes grubu 28 Ocak’ta Nippon Budokan’da bir konser verecekler. Konserin adı “Milky Holmes Final Live QED” olacak.

Müzik grubu en son Cardfight Vanguard V serisinin endingini söyledi.Hatta videoda onları da görebilirsiniz. Onu da şöyle koyayım.

Milky Holmes animesini merak edenler için kısa bir tanıtayım.

Tür: Süper Güçler – Komedi – Gizem

Bölüm Sayısı: 12

Konusu: Gelecekte insanlar telekinezi gibi yetenekleri olan oyuncaklar kullanmaktadır. Sherly, Nero, Elly ve Cordelia Holmes Dedektiflik Akademisinin en popüler öğrencileridir. Bir sürü olay çözüp insanlar tarafından tanınan bu dört kız herkes tarafından üstün görünmektedir. Ama bir gün girdikleri bir savaşta onlara yardım eden oyuncaklarını kaybederler ve kaderleri dramatik bir şekilde değişmeye başlar.

Cardfight Vanguard animesi hakkında da bilgi almak isterseniz bu yazıya da tıklayabilirsiniz.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Psycho-Pass SS Anime

Psycho-Pass SS Anime Üçlemesi Tanıtım Videosu Yayınlandı

Crunchyroll

Crunchyroll Bölgelere Göre En Popüler Sonbahar Animelerini Açıkladı