Anime Haber

One Piece’in Yüzde 65′ i Bitti!

Weekly Shounen Jump derigisinde 1997 yılından beri yayınlanan One Piece mangakası Eichiro Oda ile çarşamba günü bir röportaj yapıldı.

One Piece‘e daha fazla ekleme hikaye yapmayacağını söyleyen Eichiro Oda, One Piece için “% 65”‘i bitti şeklinde demeç verdi. Ayrıca bundan sonra manga çizmeye devam ederse , çizeceği eserlerin uzun soluklu olmayacağını da ekledi. 

 

Bildiğimiz üzere One Piece 1997 yılından beri Weekly Shounen Jump dergisinde yayınlanıyor. 1999 yılından beri TOEI animasyon şirketi animenin prodüktörlüğünü üstlenmiş durumda. Yayınlandığı kanal Fuji TV ise bu hafta 751. bölümü ekranlarında ağırlayacak.

Daha bir çok filmi,oyunu kısa videoları olan bu harika anime için adım adım sona yaklaşıyoruz gibi gözüküyor. Büyük bir fanı olarak çok üzüldüğümü söylemek istiyorum. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

6 thoughts on “One Piece’in Yüzde 65′ i Bitti!

 1. Dassak dedi ki:

  Çok güzel bir seri ama gereksiz uzuyor bana kalırsa mangadada animedede biraz hizlandirmalari lazim

 2. Burak Ayyıldız dedi ki:

  Mantıklı düşünelim. Mangası 800 lerde ve bu %60 demek oluyorsa önümüzde daha 300 den fazla bölüm var. Tam düzgün hesaplanadım ama sonuç ortadaki daha en az 5-6 yılı var.

 3. Aydın Aslan dedi ki:

  Bu serinin neredyse hepsini izledim adam bir ömür harcamış neredeyse 19 yıldır var bu anime ama çok yine izlemeye devam 🙂

 4. MTG dedi ki:

  hayır olamaaazz bitemeezzz

 5. Muhammed Aytan dedi ki:

  derin bir boşluğa düştüm one piece bitince animelere sevgim %70 azalır her zaman çıktığı dakiksında izlemeye can attığım tek şey tek tesellim buzamana kadar 17 yıl çıktıysa en azından yıllarca daha sire ama yinede keşke bende 30 yıl daha oynasa mangası çıksa 🙁

Bir cevap yazın