One Piece Wano Arc Sonunda Başladı!, yazım ile sonunda yine sizlerleyim dostlar. Uzun zamandır yazı yazamıyordum. Bu yeni başlangıcı da One Piece hakkında başlamak istiyorum.  Ayrıca one piece hakkında daha çok yazı yazmayı planlıyorum. Özellikle teori yazıları… Genelde çeviri olarak yazacağım ama arada kendi teorilerimi de yazmayı düşünüyorum. Umarım bu yazımı beğenirsiniz. Bu tarz yazıların daha çok gelmesini istiyorsanız neler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. 😉 Selamlama faslını fazla uzatmadan Wano Arc Sonunda Başladı! yazımıza geçelim.

One Piece Wano Arc Sonunda Başladı!

Her one piece severin beklediği Wano Arc sonunda başladı. Her zaman one piece wano arc ne zaman başlayacak diye merak ederdik. One piece manga 909 bölümde dahil olmak üzere artık wano arc‘ını göreceğiz. Oda sensei her ne kadar reverie arc’ın altını üstünü sağını solunu açık bıraktığından dolayı kendisine sinirlensek de vardır bir bildiği demekten başka çaremiz yok. 😀

Reverie gerçekleşirken, Nekomamushi Marco’yu bulmayı başarıyor. Marco ekibinin bulunduğu ve koruduğu yer Whitebeard’ın memleketidir. Marco burada doktor olarak çalışıyor. Newgate ve Portgas D. Ace‘nin mezarları da bu köye çok yakın bir yerdedir.

One piece wano arc

Bakkin ve Whitebeard’ın yaklaşık 40 yıl önce aynı gemide yer aldığı ortaya çıktı. Edward Weevil’in Whitedeard’ın memleketine gelme tehdidi dolayısı ile Marco köyü korumak istiyor ama Nekomamushi ile Luffy’e bir mesaj gönderiyor.

One piece wano arc ne zaman

Bu arada, Zoro’nun grubu, Wano Ülkesine giriş yaptı. Kin’emon, Franky, Usopp, Robin ve Zoro’yu , Kaido’ya sadık olan Kurozumi Orochi’yi devirmek için yeterli desteği alabilene kadar ülke normal vatandaşlar olarak yaşamaları gerektiği konusunda uyarıyor . Kimliklerini gizli tutmaya ve herhangi bir yetkiliyi kışkırtmamalarını söylüyor çünkü eğer kimlikleri açığa çıkarsa Kaido bunu bilecek ve planlarını mahvedecek. Franky, Usopp ve Robin, sırasıyla bir marangoz, satıcı ve geyşa olarak iş bularak çalışmaya başlıyorlar.

One piece wano arc theory

One piece wano arc start

One piece wano arc predictions

Zoro bir ronin olarak görünüyor, ancak gece bazı insanları kesmekle suçlandıktan sonra yakalanıyor. Yargıç, Shusui’yi kendisinden alırken seppuku yapmaya mahkum ediyor fakat Zoro, bunu kabul etmeyip seppuku bıçağı ile saldırıyor.

One piece wano arc zoro

Bölüm 909 2 Temmuz 2018’de çıkacak


One Piece Wano Arc Sonunda Başladı! yazımız bu kadar dostlar. Gerçekten çok güzel bir bölümdü ve sonrasında neler olacak çok merak ediyorum. Wano’ya geldiklerinden itibaren uslu uslu uyguladıkları planlarını Zoro bozmuş oluyor ve yakın zamanda tayfasının geri kalanı da Wano’ya varacaklardır.

One piece hakkındaki tüm yazılarımıza göz atmak isterseniz buyrun. 😉

Diğer yazılarımda görüşmek üzere,

Takipte Kalın 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın