One Piece 22. Yıl İçin Zoro vs Mihawk One Shot ? Dr. Stone Mangakası Boichi One Piece 22. Yıl Dönümü İçin Zoro Odaklı One Shot Çizecek. Shueisha’nın Haftalık Shonen Jump dergisinin bu yıl ki 33. sayısı Cumartesi günü yaptığı açıklamada, sanatçı Boichi’nin (Dr. Stone, Origin, Sun-Ken Rock) Eiichiro Oda’nın One Piece mangası için bir bölüm resmi spinoff manga çizeceğini açıkladı. One Shot “Roronoa Zoro: Umi ni Chiru” (Okyanusa Düşmek) ve manga Zoro ve Mihawk arasındaki mücadeleye odaklanacak.

Ask boichi dr stone - one piece 22. Yıl i̇çin zoro vs mihawk one shot? - figurex anime haber

Shueisha, mangayı 22 Temmuz’da derginin 34. sayısında yayınlayacak. Bölüm 46 sayfadan oluşacak ve ayrıca bir merkez renk sayfası da olacak. One Shot, manganın 22 Temmuz’da da düzenlenecek olan 22. yıl dönümünü kutluyor.

Ayrıca: Shonen, 22 Temmuz’da manga’nın 22. yıldönümünde Hollywood uyarlaması hakkında “en yeni bilgiler” sunacak. Dergi ayrıca 34. sayının manga live action Hollywood televizyon filmi uyarlaması ve manganın 22. yıl dönümü için diğer projeleri hakkında “en son bilgileri” içereceğini söyledi. Live Action uyarlaması, manganın Temmuz 2017’deki 20. yıl dönümünde açıklandı.

Oda, 19 Temmuz 1997 tarihinde Weekly Shonen Jump’da mangayı seri hale getirmeye başladı (sorun 22 Temmuz tarihli olmasına rağmen) ve Shueisha, 4 Temmuz’da Manga’nın 93. sayısını yayımladı.

Manganın resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts