#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

No Game, No Life Yeni Görsel !!

Yakında vizyona girecek olan No Game, No Life Zero filminin resmi web sitesinde Cuma günü önemli bir görsel görüldü. İnternet sitesi ayrıca, televizyon anime için açılış tema şarkıcısı olan Konomi Suzuki‘nin filmin “There is a Reason” temalı şarkısını da gerçekleştireceğini duyurdu. Şarkı 12 Temmuz’da “tamamlanmış albümü” No Song No Life‘a dahil olacak.

Film, önceki ana televizyon oyuncularıyla aynı anakarta sahip olsa da, çoğu Sora ve Shiro‘nun alternatif dünyaya gelmesinden altı bin yıl önce yaşayan karakterler olarak yer alıyor. Bununla birlikte, yukarıdaki yeni görsel, Sora ve Shiro da dahil olmak üzere geri dönen karakterleri göstermektedir.

Yoshitsugu Matsuoka – Riku, insan mahşerinin genç lideri

Ai Kayano – Shuvi , Riku ile tanışan bir mekanize kız

Coro Dora – Yōko Hikasa, Riku’nun çekirdeğinden bir kız ve Riku’nun kendini tanıyan üvey kız kardeşi

Jibril – Yukari Tamura, Flügel yarışının kızı

Yuka Iguchi –  Nonna Zell, Riku’nun enklavından bir kız

Nilvalen soylu Elf ailesinin başı Shinku Nilvalen olan Mamiko Noto

Atsuko Ishizuka, Mad House‘daki filmi yönetmek için televizyon anime dizisine geri dönüyor. Jukki Hanada da senaryoyu ele alıyor ve Satoshi Tasaki karakterleri tasarlıyor. Kazuhiro Hocchi konsept sanatını çiziyor. Eiji Iwase, sanat yönetmeni olarak geri döndü ve Tsukasa Ohira da arka plan sanatı belirleme rolünü yeniden başlatıyor. Ancak Yoshiaki Fujisawa müzik besteliyor. Super Sweep (Shinji Hosoe, Ayako Sasō, Takahiro Eguchi ve Fumihisa Tanaka), Kadokawa‘da müzik bestelemek üzere geri döndü.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Japon Fanlar Oyladı : En İyi Usta-Çırak İlişkisine Sahip Karakterler ?

Orange Anime Tanıtım ve İnceleme