Anime Haber, Anime

Naruto İçin 3 Yeni Anime Geliyor!!

Salı günü yayınlanan habere göre Naruto Epilogue Novels serileri için 3 yeni TV animesi yapılmasına karar verildi.  Takashi Yano‘nun 3 farklı hikaye anlattığı serilerden yapılacak animelerin bu kış yayınlanacağı haberiyle birlikte 3 görselde yayınlandı. Yayınlanacak olan hikayeler :

Shikamaru Hiden : Shikamaru karakterinin hikayesi anlatılacak 

 

Konoha Hiden : Konoha hikayesi anlatılacak.

 

ve son olarak Sasuke karakterinin yer alacağı Sasuke Hiden

Naruto‘nun küçüklüğünün yer aldığı anime serisi 2014 yılında sona ermişti. Shueisha animenin finalinden sonra 10 tane roman serisi yapılacağını duyurmuştu. Daha önce Itachi karakterinin de bulunduğu 6 roman serisi yayınlanmıştı. Önümüzdeki bahar ve kış Naruto rüzgarını hissetmeye devam edecek gibiyiz.

Bir sonraki haberimizde görüşmek üzere 🙂 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

2 thoughts on “Naruto İçin 3 Yeni Anime Geliyor!!

  1. Enes Eren dedi ki:

    Uzumaki Hiden gibi bir seride Uzumaki klanının geçmişi anlatılsa çok hoş olurdu. Diğer tüm klanların tüm hikayelerini ezbere biliyoruz neredeyse ama bir babamangaka da çıkıpta ana karakterin klanını anlatmadı. Ayrıca Shikamaru Hiden’i bekliyorum. Sasuke Hiden’i de bekliyorum geldiği gibi 1 puan vereceğim. Hiç sevmem kendisini zaten.

  2. Burak Ayyıldız dedi ki:

    Mangasının bitmesine rağmen bir bitmedi şu Naruto hikayesi :/

Bir cevap yazın