Oyun Haberleri

Love Live School Idol Festival ALL STAR Açılış Müziği Yayınlandı!

love live school festival1

Love Live School Idol Festival ALL STAR Açılış Müziği Yayınlandı!, Yakında yayınlanacak olan Love Live mobil oyunu için açılış şarkısı yayınlandı.

Love Live School Idol Festival ALL STAR Açılış Müziği Yayınlandı!

Oyun, love live school idol project adlı animeden esinlenerek yapılan müzik temalı bir mobil oyundur.

 

KLabs ve Bushiroad tarafından orijinal oyunun yeni bir versiyonudur. Franchise’ın önemli idol gruplarının Aqours artı Nijigasaki Academy Idol Takdir Kulübü’nü bir araya getirerek tamamen yeni bir hikayeye sahip olacak.

Inami Anju (Takami Chika of Aqours), Nitta Emi, (Kousaka Honoka) ve Onishi Aguri (Nijigasaki Academy School Idol Takdir Kulübü’nden Uehara Ayumu) dahil olmak üzere toplam 13 ses sanatçısı oyunun açılış müziğini seslendirdi.. Oyun ayrıca üyeleri için bir dizi hareketli resim ortaya çıkardı.

 

 

 

Nijigasaki Akademi kulübü, ilk albümünü dokuz solo şarkının yanı sıra grup şarkısı “Tokimeki Runners” da yayınlayacak. 10 parça içeren CD, “Tokimeki Runners” ve “ALL STARS” açılış movie için CG anime PV özelliğine sahip bir bonus DVD ile birlikte gelir.

Nijigasaki Academy Idol Club albümünün piyasaya sürülmesini kutlamak için özel bir canlı tur düzenleyecek ve şu anda 23 Kasım – 29 Aralık 2018 tarihleri arasında Japonya’daki şehirlerde planlanan dokuz tarih var.

Love Live School Idol Festival ALL STARS, 2019 yılı içerisindeki bir tarihte yayınlanacak.

Oyunun resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.


Love Live School Idol Festival ALL STAR Açılış Müziği Yayınlandı! haberimiz de bu kadardı. Diğer anime ve oyun dünyasından haberdar olmak için takipte kalın 😉

Diğer anime haberleri ve oyun haberleri için tık tık.. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın