018My Love Story!!‘nin yaratıcısından romantik lise mangası 2008 yılında yayınlanmaya başladı.

Shueisha’nın Bessatsu Margaret dergisinin Ekim sayısının Cumartesi günü yapılan açıklamasında Kazune Kawahara’nın Aozora Yell mangasının 13 Ekim tarihinde çıkacak yeni sayıda sona ereceği bildirildi. Hikaye Tsubasa adında bir kızın Japonya’da bir lisede beyzbol şampiyonasında bir bandoda ilham görmesi ile gelişiyor.

Tsubasa, okula girdiği gibi bandoya katılacağına yemin eder. Ayrıca “o” çocuk ile de orada karşılaşır. Kawahara, Aozora Yell’i 2008 yılında çıkardı. Shueisha 18. sayıyı Haziran ayında çıkardı. Manga 2.5 milyondan daha fazla basıldı. Seri, geçen sene amatör bir şarkı yazarı ve şarkıcı olan Suzu’nun “you can do it!” şarkısının videosunda gözüktü. Aozora Yell ayrıca Karuho Shiina’nın Kimi ni Todoke mangası ile beraber 2013 yılında sekiz sayfalık bir crossover mangası çıkardı.

Viz Media Kawahara’nın High School Debut isimli eserini Kuzey Amerika’da yayınladı ve Kawahara ile Aruko’nun Ore Monogatari!! eserini My Love Story!! adı altında 2014 yılında yayınlamaya başladı. My Love Story!! mangasının televizyon anime uyarlaması geçtiğimiz Nisan bizlerle buluştu.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın