Daha geçenlerde incelemelerini yazdığım Jojo’s Bizarre Advanture serisi için bir live action yapılacağı duyurulmuştu. The Diomond Is Unbreakable serisi için çekilecek olan live action için  oyuncular, posterler ve bir de tanıtım videosu yayınlandı.

İşte yayınlanan video :

İspanya‘da çekilen film için  yayınlanan videonun başlığı ” Bu kasaba da ilginç bir şeyler oluyor” oldu.

Jojovisual - jojo's bizarre advanture live action!! - figurex anime haber

4 Ağustos‘ta hem İspanya‘da hem de Japonya‘da vizyona girecek film için tüm kadro henüz açıklanmadı ama baş roller belli oldu.

Kento Yamazaki – Hihashigata Josuke

Jojo - jojo's bizarre advanture live action!! - figurex anime haber

Ryunosuke Kamiki – Koichi Hirose

Koichi - jojo's bizarre advanture live action!! - figurex anime haber

Nana Komatsu – Yukako Yamagishi

Yukako - jojo's bizarre advanture live action!! - figurex anime haber

Masaki Okada – Keichō Nijimura

Keicho - jojo's bizarre advanture live action!! - figurex anime haber

Mackenyu – Okuyasu Nijimura

Okuyasu - jojo's bizarre advanture live action!! - figurex anime haber

Takayuki Yamada –  Anjūrō “Angelo” Katagiri

Angelo - jojo's bizarre advanture live action!! - figurex anime haber

Yusuke Iseya – Kujo Jotaro

Jotaro - jojo's bizarre advanture live action!! - figurex anime haber

Filmin konusunu merak edenler için :

” 1999 yılında güzel, huzurlu ve sakin bir kasaba olan Morioh‘da değişik olaylar baş göstermeye başlar. Artık bir Biyolog olan ve biyoloji üzerine doktora yapan Kujo Jotaro , dedesinin Hermet Purple ile çektiği fotoğraflardan gayrı meşru bir çocuğu olduğunu öğrenir. Artık 82 yaşında olan Joseph Joestar,  seyahat etmek için çok yaşlıdır ve bunamaya başlamıştır. Bu yüzden oğlunu bulması için torunu Jotaro‘yu görevlendirir. Çekilen fotoğraflarda garip görüntüler de vardır ve bunlarda Morioh Kasabası‘nı işaret etmektedir. Bunun üzerine yola çıkan Jotaro, dedesinin gayrı meşru çocuğu Josuke Higasigata ile karşılaşır. Tahmin edildiği üzere o da Standsahibidir. Aynı gün Hirose Kouichi ile de tanışan ikili, birlikte kasabada yaşanan şüpheli kayıpları araştırmaya başlar. Morioh‘da kaybolan insanların sayısı diğer beldelere göre sekiz kat fazladır ve kaybolan insanlar arkalarında en ufak bir iz bırakmamaktadır. Olayı araştırırken insanlara Stand gücü aşılayabilen ok ve yayınvarlığından haberdar olurlar. Bu dakikadan sonra görevleri  ok ve yayınkullanıcılarını bulmak ve sonradan Stand sahibi olan insanların kötülük yapmasını engellemektir. ”

kaynak

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın