Anime: Itazura Na Kiss

Mangaka: Kaoru Tada

Tür: Komedi , Romantik , Shoujo

Manga Çıkış Yılı: Haziran 1990 – Mart 1999

Anime Çıkış Yılı: 4 Nisan 2008 – 25 Eylül 2008

Anime Bölüm Sayısı: 25

Manga Bölüm Sayısı: 23 Cilt

MyAnimelist Puanı: 7.83

IMDb Puanı: 7.5

Kendi Puanım: 8

Asdfghj 9 - itazura na kiss - anime tanıtım ve i̇nceleme - figurex anime

Merhaba arkadaşlar bu tanıtımımda sizlere duygusal ama aynı zamanda komik olan bir anime tanıtacağım.

Animenin Konusu : 

Lise son sınıfa giden Aihara Kotoko , ilk yıldan beri Irie Naoki’ye karşı bir duygu beslemektedir. Okulun en iyi öğrencisi ve ” A Sınıfı “nda okuyan Naoki , okulun ilk günü bir konuşma yapar. Kotoko , ilk olarak Naoki’yi orada görür ve aşık olur. Ancak Kotoko , ” F Sınıfı ” diğer bir deyişle ” Aptallar Sınıfı “nda okuyordur. Naoki , A sınıfında okuduğu için Kotoko , ona karşı olan duygularını anlatmaya cesaret edememiştir çünkü kendisini ona layık görmüyordur. Platonik olan aşkını gizledikten 2 yıl sonra nihayetinde ona bir mektup yazıp her şeyi açıklamayı düşünmüştür. Tam Naoki’ye mektubu verecek iken Naoki , ” Bu mektubu istemiyorum. ” deyip , reddetmiştir. Daha da kötüsü ” Aptal kızlardan nefret ederim. ” demiş ve Kotoko’yu bütün okulun önünde rezil etmiştir. Kotoko bu olay üzerine aşkından vazgeçmeyi düşünmüştür.

“Tesadüf bir başlangıçtır.” sözü misali , Kotoko’nun babasının yıkılmaz dediği ev 2 şiddetinde ki depremle yıkılmıştır. Babası, en iyi arkadaşının evinde bir süre kalabileceklerini söyler ve eve doğru giderler. Eve geldiklerinde kapının önünde ” Irie ” yazmaktadır. Kotoko bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmüştür fakat kapıyı açtıklarında içerde Naoki’yi görür ve böylece, Kotoko’nun Naoki’yle geçireceği yaşamı başlamış ve aşkı da pekişmeye başlamıştır. Naoki’nin annesi , Kotoko’yu kendi gelinleri gibi görmekte ve onu Naoki’yle daha çok yakınlaştırmaya çalışmaya başlamıştır.

KARAKTER TANITIMI 

Kotoko Aihara

Naoki’yi ilk gördüğünden beri aşıktır. F Sınıfında okuyordur. Daha sonra Irie’nin yardımlarıyla Üniversiteyi tekrar aynı okulda okurlar. Hemşirelik bölümünü kazanmıştır.

Ik1

Naoki Irie

Kotoko’yu ilk başta reddetse de daha sonra aynı evde yaşamaya başlayınca aslında sevimli birisi olduğunu düşünmeye başlar. A sınıfında okuyor. Doktorluk bölümünü kazanmıştır. Aynı zamanda güzel yemek yapar ve mükemmel bir tenis oyuncusudur.

2fd8610b630ad8d24519580c67253934

ITAZURA NA KİSS – AÇILIŞ MÜZİĞİ

 

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın