Anime Önerileri, Anime

Doğaüstü Anime Önerileri!!

Merhabalar,

Gin admin ve Tsunade admin ayrılınca bu tip şeylere de bir el atmam lazım dedim ve ilk anime öneri listemle karşınızdayım 🙂 Beğeneceğinizi umuyorum ^^

Daha fazla anime önerileri için sitemizin ÖNERİLER kısmına bakmayı unutmayın 🙂

 

Shingeki no Kyojin

Tür : Fantastik, Aksiyon, Shounen, Doğaüstü, Dram

Bölüm Sayısı: 25 + 12 + 5 OVA

Yayın Tarihi : 2013 + 2017

KONUSU:

İnsanların ve devlerin olduğu bir dünyada insanlar, devler tarafından sürekli saldırıya uğrayarak öldürülmektedir. Bu durumdan kurtulmak için insanlar, şehirlerini devlerin ulaşamayacağı yükseklikte surlarla çevirmiş ve uzun yıllar devlerin saldırısından korunmuşlardır.

Eren Yeager ve ablası Mikasa Ackerman, bu surlarla çevrili şehirde yaşamaktadır. Eren, bu surların güvenlik için yeterli olmadığını düşünmekte, devlerle savaşmak ve surların dışındaki dünyayı görmek istemektedir.

Birgün, hiç görülmemiş büyüklükte bir dev şehre saldırır ve surlarda bir delik açar. Bu delikten şehre akın eden diğer devler şehri yakıp yıkarlar. Eren ve Mikasa, bu saldırıdan sağ kurtulmayı başarır. Fakat devler, Eren’in gözü önünde annesin katleder. Eren ve Mikasa, bundan sonra hayatlarını devlerle savaşmaya ve annelerinin intikamını almaya adayacakalardır.

 

Tasogare Otome x Amnesia

Tür : Korku, Romantizm, Okul, Doğaüstü, Gizem

Bölüm Sayısı: 12 + 1 Special

Yayın Tarihi : 2012

KONUSU:

Genç bir kız Seikyou eski okul binasında tek başına ölüme terk edilmiştir. Nedendir bilinmez bu kızın hayalet formunu 50 yıl sonra aynı okuldaki Niiya Teiichi adlı bir birinci sınıf öğrencisi görebilmektedir. Teiichi, nasıl öldüğüyle ve hayatıyla ilgili hiçbir şey hatırlamayan bu hayalet kızın gerçek kimliğini bulmaya çalışırken çok korkunç şeyler öğrenecektir.

 

Full Metal Alchemist: Brotherhood

Tür : Fantastik, Büyü, Aksiyon, Shounen, Macera, Askeri, Dram

Bölüm Sayısı: 64

Yayın Tarihi : 2009

KONUSU:

“İnsan bir şeyleri feda etmeden hiçbir şey elde edemez,
Bir şeyi elde etmek istiyorsan ona eş değerde bir şey sunmalısın,
Bu simyanın eşdeğer değiş-tokuş prensibidir.”

Elric kardeşler Edward ve Alphonse ölen annelerini diriltmek için simyaya başvururlar. Ama insan ruhu ile değiş-tokuş yapılacak eş değerde bir şey bulunmamaktadır. Deney sırasında büyük kardeş Edward bacağını, küçük kardeş Alphonse ise bedenini kaybeder. Edward elindeki son çareyi kullanıp Al’ın ruhunu bir zırha bağlamayı başarır ama bu esnada da kolunu kaybeder. İki kardeş annelerini diriltmenin imkansız olduğu büyük kayıplardan sonra anlar. Automail sayesinde mekanik uzuvlarına kavuşan Ed, kardeşine olanların kendi suçu olduğuna inanır. Al’ın bedenini geri almak ve simyayı daha da iyi öğrenmek için Elric kardeşler evlerini yakıp bir yolcuğa çıkarlar.

 

Death Note

Tür : Doğaüstü, Polisiye, Psikolojik, Gerilim, Gizem

Bölüm Sayısı: 37

Yayın Tarihi : 2006

KONUSU:

Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya’nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir.

Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde “Death Note” yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz.

“Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir.”

Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür.

Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L’i takarsa?

 

Bleach

Tür : Aksiyon, Shounen, Doğaüstü, Komedi

Bölüm Sayısı: 366 + Movieler

Yayın Tarihi : 2004 – 2012

KONUSU:

Kurosaki Ichigo 15 yaşında normal bir öğrencidir, ancak ölülerle iletişim kurma becerisine sahiptir. Ichigo’nun babası ve kardeşleri aileye ait bir klinik işletmektedirler.

Birgün, shinigami(ölüm tanrısı) olan Kuchiki Rukia, Ichigo’nun odasına camdan girer ve Ichigo’nun onu görebildiğine çok şaşırır. O anın kargaşasında çevreye gelen hollow(kötü ruh) ile dövüşürlerken, Rukia güçlerini Ichigo’ya geçirir. Shinigami güçlerini alan Ichigo, Rukia ile beraber hollow’ları yok etmeye başlar.

 

Another

Tür : Korku, Okul, Gerilim, Gizem, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 12 + 1 OVA

Yayın Tarihi : 2012

KONUSU:

Orta okul son sınıf öğrencisi olan Mei Misaki, güzelliğiyle, zekasıyla ve kişiliğiyle okulun en popüler kızıdır. Fakat mezun olamadan bir kaza sonucu ölür. Bunun üzerine arkadaşları ve öğretmenler Misaki hala yaşıyormuş gibi hareket etmeye başlarlar. Hatta mezuniyet töreninde Misaki için de kutlama yapılır.

Bu olaydan 26 yıl sonra Sakikabara Kouichi aynı okula transfer öğrenci olarak gelir. Okulda yine Mei Misaki adıyla ve bir gözü bantlı esrarengiz bir kız öğrenci vardır. Diğer öğrenciler bu kız hakkında konuşmaktan kaçınırlar.

Kouichi, Misaki ile konuşmak için yanına gittiğinde Misaki, bu okuldaki öğrencilerin ölüme çok yakın olduğunu, yakında herşeyi öğreneceğini söyler ve uzaklaşır.

 

Mirai Nikki

 

Tür : Aksiyon, Shounen, Doğaüstü, Gerilim

Bölüm Sayısı: 26 + 1 OVA + 1 Redial OVA (Seri için tamamlayıcı niteliğindedir)

Yayın Tarihi : 2010

KONUSU:

Ortaokul 2. sınıf öğrencisi Amano Yukiteru, arkadaş edinmekte güçlük geçen bir çocuktur. Kendisini bir izleyici olarak tanımlar ve her gördüğünü cep telefonundaki günlüğe yazar.

Yalnızlık acısı çektiği zamanlarda Yukiteru, Deus Ex Machine adında zaman ve mekanın efendisi olan bir arkadaşı olduğu şeklinde hayaller kurmaya başlar. Ancak Deus Ex Machine gerçek ve zaman-mekan tanrısıdır ve aynı zamanda da ömrü tükenmek üzeredir. Yerine geçip tanrı olacak kişiyi belirlemek adına hepsi farklı biçimlerde günlük tutan 12 kişinin günlüğünü gelecek günlüğü haline getirir ve hayatta kalan son kişinin tanrı olacağını söyler. Gelecek günlükleri, kişinin günlük hayatta tuttuğu biçime uygun olarak geleceği göstermektedir.

 

K

Tür : Aksiyon, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 13 + 13 + 1 Movie

Yayın Tarihi : 2012 + 2015 + 2014

KONUSU:

Yashiro Isana adlı lise öğrencisi normal hayatını sürdürürken bir gün serseri tipli kişilerden oluşan bir çete tarafından kovalanır. Yashiro’nun köşeye sıkıştığı anda ise Kurou Yatagomi adlı kişi gelerek Yashiro’yu kurtarır.

Yashiro kurtulduğuna sevinirken bir anda Yatagomi’nin kendisinde kılıç doğrultmasıyla şaşkına döner. Yashiro’ya çok benzeyen biri önemli birisini öldürmüştür ve bu nedenle Yashiro farklı kişiler tarafından aranmaktadır.

 

Nanatsu no Taizai

Tür : Fantezi, Aksiyon, Shounen, Macera, Doğaüstü, Ecchi

Bölüm Sayısı: 24 + 12 + 2 OVA + 4 Special

Yayın Tarihi : 2014 + 2017

KONUSU:

Bazılarının hala canlı olduklarını iddia etmelerine rağmen Yedi Ölümcül Günah, İngiltere Krallığı’nı devirme komploları kurup, Kutsal Şövalyeler tarafından köklerinin kazındığı söylenen bir grup şeytani şövalyelerdir. 10 yıl sonra da Kutsal Şövalyeler hükümete darbe düzenlemiş, krala suikast yapmış ve krallığın yeni zalim hükümdarları olmuşlardır. Kralın tek kızı olan Elizabeth de Yedi Ölümcül Günah’ı bulup krallığı geri almak için onlardan yardım temin etmek amacıyla bir yolculuğa çıkmıştır.

 

Tokyo Ghoul

 

Tür : Korku, Aksiyon, Doğaüstü, Psikolojik, Seinen, Gizem, Dram

Bölüm Sayısı: 12 +12 + 2 OVA

Yayın Tarihi : 2014 + 2015

KONUSU:

Tokyo’da insanları yiyen gizemli hortlakların neden olduğu gerilim dolu bir korku hikayesi başlar. Bu gizemli hortlakların verdiği korku tüm insanları etkisi altına almıştır. Sıradan bir üniversite öğrencisi olan Kaneki, tıpkı kendisi gibi bir kitap kurdu olan Rize’yle Café Anteiku’da karşılaşır. Kaneki, kaderinin bir gecede değişeceğinin farkında değildir.

 

Yamada-kun no 7-nin no Majo

Tür : Romantizm, Harem, Okul, Shounen, Doğaüstü, Komedi, Gizem

Bölüm Sayısı: 12 + 2 OVA

Yayın Tarihi : 2015

KONUSU:

Özel Suzaku Lisesi’nin baş belası ve serseri öğrencisi Ryuu Yamada bir gün okul birincisi Shiraishi Urara ile merdivenlerden düşerken kazara bir öpüşme yaşar ve uyandığında kendini onun bedeninde bulur. Yamada ve Shiraishi okulda eskiden var olan ama kapanmış olan Doğaüstü Araştırma Klübü’nü yeniden kurarak bunun sebeplerini araştırırken okula dağılmış ve her birinin farklı güçleri olan 7 cadı olduğunu öğrenirler.

 

No Game No Life

Tür : Fantastik, Oyun, Macera, Doğaüstü, Ecchi, Komedi

Bölüm Sayısı: 12 + 6 Special

Yayın Tarihi : 2014

KONUSU:

Kız ve erkek kardeş olan Sora ve Shiro, oyun dünyasında ün yapmış ve ünleri internette yayılmış, evlerinden hiç çıkmayan iki parlak NEET’tir. Hikaye, gerçek hayatı da başka bir berbat oyun olarak gören bu iki kardeş etrafında şekilleniyor. Bir gün “Tanrı” adında bir kişi tarafından alternatif bir dünyaya çağrılırlar. Burada Tanrı, bütün savaşları yasaklamıştır ve “her şeyin oyunlarla karara bağlanacağı” bir dünya yaratmıştır, hatta ülke sınırlarının bile. İnsanlık, diğer ırklar tarafından arta kalan şehirlere doğru geri püskürtülmüştür. Acaba hiçbir işe yaramaz Sora ve Shiro, bu alternatif dünyada “insanlığın kurtarıcısı” olabilecekler mi?

 

Noragami

Tür : Aksiyon, Shounen, Macera, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 12 + 13 + 2 OVA + 2 OAD

Yayın Tarihi : 2014 + 2015

KONUSU:

Bu diyar ve diğer diyar arasındaki sınırda 8 milyon tanrı, tanrılara hizmet eden ölü ruh ve yardımcı diğer ruhlar insanların işlerine karışmaktadır. Tatlı bir orta okul öğrencisi olan ”Hiyori Iki” sınıf arkadaşlarının zorbalıklarına katlanmaktadır ve dinlenme odasına gidip tek başına ağlamaktadır.Tuvaletin duvarına karalanmış olan bir telefon numarası ve ” senin sorunlarını çözeceğim” şeklinde mesaj görür. Numarayı aradıktan, Karşısına eşofman giymiş evsiz kendine tanrı diyen bir çocuk çıkar. Yato isimli bu çocuk, kaba, huysuz, tembel, ve kimsenin isteklerini asla dinlememektedir. Fakat elinde tanrı olabilecek güç vardır ve kimse bunu bilmemektedir..

 

Kyoukai no Kanata

Tür : Fantastik, Slice of Life, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 12 + 2 Movie

Yayın Tarihi : 2013 + 2015

KONUSU:

Akihito Kanbara karanlık fantazilerin izlediği ikinci sınıf lise öğrencisidir, her ne kadar insan gibi görünse de yarı Youmu’dur ve yaralansa dahi incinmez, çünkü hemen kendini iyileştirebiliyordur. Günün birinde, Akihito çatı katından atlamaya yeltenen Mirai Kuriyama ile karşılaşır. Mirai kanını manipüle etmesi yüzünden yapayalnızdır ve ruhlar dünyasındakilerin arasında eşi benzeri olmayan biridir. Akihito, Mirai’yi kurtardıktan sonra garip olaylar başlar.

 

Mahouka Koukou no Rettousei

Tür : Büyü, Romantizm,Okul, Bilim Kurgu, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 26

Yayın Tarihi : 2014

KONUSU:

Büyü, ne efsanelerin ne de peri masallarının ürünüdür. Uzun zamanlardan beri, insanlar için teknoloji kadar gerçekçi bir olgu olmuştur. Doğaüstü güçler büyü ile sistematik bir hale getirildiği için, büyü teknik bir yetenek olarak görülmektedir. Bir Doğaüstü Güç Kullanıcı’sı aynı zamanda bir Büyü Teknisyeni’dir. Büyü Teknisyenleri, kısaca Büyücüler, büyü için özelleşmiş lise ve üniversitelerde eğitilirler.

Shiba Tatsuya, kusurulu ve az başarılı bir abidir. Shiba Miyuki ise kusursuz ve çok başarılı kız kardeşidir. İki kardeşin Büyü Lisesi’ne kaydolması ile hikayemiz başlar.

 

Mekakucity Actors

Tür : Romantizm, Bilim Kurgu, Doğaüstü, Komedi

Bölüm Sayısı: 12

Yayın Tarihi : 2014

KONUSU:

Kendisini 2 sene boyunca odasına kapatmış bir HikiNEET olan Shintora Kisaragi,bir yıl önce isimsiz bir kişiden aldığı gizemli bir maili açtıktan sonra ortaya çıkan siber kız Ene’yle tanışana kadar hayatını normal bir şekilde sürdürüyordu.Bir gün, Ene Shintaro’nun bilgisayarını bozar ve bu Shintaro’nun 2 sene içinde ilk defa dışarıya çıkmasına neden olur.

 

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

Tür : Fantastik, Doğaüstü, Komedi

Bölüm Sayısı: 10 + 1 OVA

Yayın Tarihi : 2013

KONUSU:

Üç birbirinden ilginç güçleri olan sorunlu çocuklar Sakamaki Izayoi, Kudou Asuka ve Kasukabe You, bir gün esrarengiz Küçük Bahçe adlı dünyadan davetiye alırlar. Daveti okur okumaz da bu tuhaf dünyanın içine girerler. Bu dünyada tanrılar, insan-hayvan melezleri ve daha birçok canlı birlikte yaşamaktadır. Burada onları Kara Tavşan adlı bir kız karşılar. Kara Tavşan’ın rehberliğinde bu dünyaya gelme amaçlarını öğrenirler. Bu dünyada istedikleri kadar eğlence olduğu gibi hediye oyunları da olmaktadır. Oyunları kazandıkça hediyeler onların olacaktır yani. Ancak her şeyin bu kadar basit olmadığı ve Kara Tavşan’ın bir şeyler sakladığı ortadadır.

 

Ao no Exorcist

Tür : Fantastik, Aksiyon, Shounen, Doğaüstü, Şeytanlar

Bölüm Sayısı: 25 + 12 + 2 OVA + 1 Movie

Yayın Tarihi : 2011 + 2017

KONUSU:

Dünya, ayna gibi birbirine zıt iki farklı boyuttan oluşmaktaydı: İnsanların yaşadığı Assiah ve iblislerin hüküm sürdüğü Gehenna. Bu iki boyut arasında iletişim ve seyahat mümkün olmamasına rağmen iblisler, insanların ruhlarını ele geçirerek Assiah’a ulaşabiliyorlardı.

İblislerin tanrısı Şeytan, kendisini barındırabilecek kadar güçlü bir insan bulamadığı için Gehenna’da sıkışıp kalmıştı. Bunu aşmak için, bir insan kadınından Okumura Rin adında bir çocuk sahibi oldu.

Şeytan’ın oğlu, babasına yardım edecek mi, yoksa başka bir şeye mi dönüşecek? Bir ruh kovucuya mı?

 

Code Geass: Hangyaku no Lelouch

code geass ile ilgili görsel sonucu

Tür : Mecha, Aksiyon, Okul, Bilim Kurgu, Doğaüstü, Askeri

Bölüm Sayısı: 25 + 25 + 5 Movie + 2 Special Edition + 1 OVA

Yayın Tarihi : 2006 + 2008 + 2012 – 2016

KONUSU:

10 Ağustos 2010’da, Britanya imparatorluğu Japonya’ya savaş açar. Japonya, Britanya İmparatorluğu’nun en yeni silahı olan “Knightmare Frame”e karşı hiçbir şey yapamaz ve istila edilir. Japonya’nın adı “Alan 11” olarak değiştirilir ve vatandaşlarına da “11’ler” adı verilir. Japonya’da yaşayan Britanyalı Lelouch, Britanya’yı yok edeceğine yemin eder.

Savaştan yedi yıl sonra; Lelouch lisede okumaktadır. İçinde askeri bir sır barındıran kamyonu çalan teröristler yoldan çıkarlar. Lelouch, kontrol etmek için kamyonun yanına gider. Duyduğu ses yüzünden içine bakmak ister ama içeride mahsur kalır. Kamyon tekrar hareketlenir, üstelik peşlerinde Britanya özel kuvvetleri vardır. Teröristlerden Karen, Nightmare olarak adlandırılan dev robot ile karşı saldırıya geçer. Kaçmayı başaramayan Lelouch kamyonun içerisinde yakalanır. Onu yakalayan çocukluk arkadaşı Suzaku’dur. Bu sırada kapalı olan bölme açılır ve içinden esrarengiz bir kız çıkar. Bu sırada olay yerine gelen Britanya askerleri Lelouch ve kızı yakalar. Leouch’un vurulmasına engel olmak isteyen Suzaku, Britanya askerleri tarafından vurulur. Lelouch’un öldürülmesine engel olmak isteyen kız da vurulur, ölmeden önce Lelouch’a özel bir güç “GEASS” verir. Lelouch, bu gücü Britanya İmparatorluğunu yok etmek için kullanmaya karar verir.

 

Darker than Black

Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Doğaüstü, Gizem

Bölüm Sayısı: 26 + 12 + 4 Special

Yayın Tarihi : 2007 + 2009

KONUSU:

10 yıl önce Tokyo’da, Hell’s Gate (Cehennem Geçidi) denilen ve analiz edilemeyen tuhaf bir alan belirir. Aynı anda, paranormal güçlere sahip psişik insanlar ortaya çıkar. En güçlü psişik ajanlardan biri olan Hei, gözleri görmeyen ortağı Yin’le birlikte Hell’s Gate’in sırrını çözmeye çalışan onlarca kişiden sadece ikisidir.

 

Fate/Zero

Tür : Fantastik, Aksiyon, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 25

Yayın Tarihi : 2011

KONUSU:

Kutsal Kâse Savaşı… Ödülü mucizevi olduğu söylenen efsanevi Kutsal Kâse olan 7 büyücü (Efendi) ve çağırdıkları 7 kahraman ruhun (Hizmetkârlar) arasındaki ölümüne bir dövüş.

Artık 4. Kutsal Kâse Savaşı’na geldik. Bir önceki 3 savaşta bir kazanan çıkmadı. Bireysel hedef ve hırslarının peşinde büyücüler Fuyuki’de çarpışıyor. Bütün büyücüler Kutsal Kâse için her şeyi yapacaktır.

Biri hariç…

Kotomine Kirei amacı olmayan bir büyücü. Kaderin ağlarından kurtulamayarak kendini isteksiz bir şekilde savaşın ortasında bulur, fakat kaderin işi rakiplerinden biri eski bir düşmanı olan Emiya Kiritsugu çıkar. Herkesten daha acımasız ve sert bir insan. Kutsal Kâse’nin sunduğu mucizeleri arzulayan birisi…

 

Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works

Tür : Fantastik, Büyü, Aksiyon, Shounen, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 25 + 1 ONA

Yayın Tarihi : 2014

KONUSU:

Fate/Zero’dan 10 yıl sonrasında geçmektedir. Fuyuki Şehrinde ortaya çıkan ve kazananın dileğini gerçekleştirecek olan Kutsal Kase için 7 Büyücü ve kendilerine komut büyüleriyle bağlı olan 7 hizmetkarın arasında geçen “Kutsal Kase Savaşı”nı konu almaktadır. Baş karaktermiz Emiya Shirou, babasını 5 yıl önce kaybeden ve ona babasından miras kalan dileği, adaletin savaşçısı olmak olan bir lise öğrencisidir. Bir gün okuldan geç vakitte ayrılırken, ilginç kıyafetlere sahip ve ellerinde mızrak ile kılıçlar ile birbirine saldıran iki kişinin savaşına tanık olur. Mızraklı kişi svaşı bırakıp kendisi takip eder ve mızrağını Shirou’nun kalbine saplar. Ama ertesi gün mucizevi bir şekilde iyileşmiş olarak evinde uyanır. Ne olduğunu kavrayamadan yaşamına devam eder. Ama mızraklı savaşçı işini tamamlamak için tekrar dönecektir. Canı pahasına kendini savunurken köşeye sıkışır. Savaşçı mızrağı ile son darbeyi indirmek üzereyken, beklenmedik bir şey olur ve ışık huzmeleriyle beraber ortada beliren bir kişi savaşçıya karşı gelir. Şövalyeleri andıran zırhıyla beliren genç kız Shirou’ya yaklaşır ve sorar. “Efendim sen misin?”

 

Guilty Crown

Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Doğaüstü, Dram

Bölüm Sayısı: 22

Yayın Tarihi : 2011

KONUSU:

2029 senesinde “Kayıp Noel” isimli tanımlanamayan bir virüs salgınının patlak vermesinden sonra Japonya pek çok ulusun oluşturduğu GHQ isimli bir organizasyonun kontrolü altına girmiştir…

Ohma Shu sağ elinde psişik güçler barındıran 17 yaşında genç bir oğlandır. Bu, “Kralların Kabiliyeti” olarak bilinen gücü arkadaşlarının içinden eşya veyahut silah çıkartabilmek için kullanabilen genç şu ana dek her ne kadar başkalarının başını belaya sokmamak için uğraşmış olsa da “Undertaker” isimli bir örgüte üye, devlete karşı mechalara pilotluk eden Yuzuriha Inori isimli bir kızla tanıştıktan sonra hayatı kökten değişir.

 

Related Posts

3 thoughts on “Doğaüstü Anime Önerileri!!

 1. Hilal dedi ki:

  Noragami’nin konusunu yanlış yazmışsınız. Iki Hiyori hiçbir zaman zorbalığa uğramadı. Yato’yla da onu bi trafik kazasından kurtarmaya çalışırken karşılaşmış oldular.

 2. EREN JAEGER dedi ki:

  Her şeyi güzel yapmışsın ama shingeki no kyojin tanıtım kısmında yanlışlık yapmışsın Mikasa Erenin ablası değil onu düzeltirsen sevinirim.

 3. Gece dedi ki:

  Keşke Spice and Wolf’u da ekleseydin
  Ama liste güzel olmuş

Bir cevap yazın