Anime Haber, Anime

DAYS Futbol Animesinin Tanıtım Videosu Yayınlandı!!

Spor animelerini seven takipçilerimiz için güzel bir haberimiz var. Tsuyoshi Yasuda‘nın ünlü mangası DAYS, anime serisine uyarlanıyor. 

Animenin ilk tanıtım videosu çarşamba günü yayınlandı. Tanıtım videosunda animenin içeriğiyle birlikte opening şarkısına da yer verildi.

İşte yayınlanan video :

https://youtu.be/kKFDrmYjW5k

Orjinal manga içeriği, asla karşılaşmak istemeyen iki  genç hakkında. Tsukushi Tsukamoto, futbol yeteneği olmayan fakat kalbinde futbola karşı gizli bir tutku besleyen biridir.  Jin Kazama ise dışlanmış bir futbol dehasıdır. Fırtınalı bir gecede bu ikilinin karşılaşması futbol dünyasında bir kasırga meydana getirecektir.


Ana kadro Şu şekilde :

 Tsukushi Tsukamoto


Jin Kazama 


Hisahito Mizuki


Chikako Ubukata


Sayuri Tachibana


Katsutoshi Nakazawa

Takuto Yoshinaga, Yoshitsugu Matsuoka, Daisuke Namikawa, Daisuke Ono ve Mamoru Miyano animenin seslendirmen kadrosunu oluşturuken , aynı zamanda ending parçası Everlasting Days” ‘i de seslendirdiler.

Animenin galası 3 Temmuz‘da yapılacak. Açıkcası Haikyuu!! animesi ile benzettiğimi belirtmek istiyorum. Baş karakterlerin birisi deha ve soğuk iken öteki kısa, sosyal ve tutkulu..

Sıradaki haberimizde görüşmek üzere 🙂

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın