Oyun Haberleri

Call of Duty: Black Ops 3 Bütün platformlarda serverlarını kapadı!

Bu aralar FPS oyucuları Call of Duty:Black Ops III ile bilgisayarlarının başına oturmuş çevrimiçi bir topluluk ile oyunlarını keyfini çıkarıyorlardı ta ki bugünlere kadar bu aralar PS4 için hata vermeye başlayan Call of Duty:Black Ops III Playstation Networklerinde bir hata olduğu varsayılmıştı fakat artık diğer konsollara bulaşan bu hastalık ile çevrimiçi oyunlar çökmeye başladı bazı PS4 lerde hata şöyle gösterildi;

blackops3downage

Bu hatalar sonucunda Black Ops III Server durum penceresinde PS4 hariç tüm konsollarda Defcon 3 uyarısı vardı. Yani ; “Bazı serverlarımız hata vermiş bulunmakta ve bu bazı ülkelerde sorun çıkmasına neden olabilir. ” demekti. Buna rağmen hala PS4’lerde Defcon 5 yani ; ” Serverlar tamamen fonksiyonel durumda.” deniliyordu. Buna rağmen hala oyuncular oyunlarına bağlanamıyordu bunun hakkında Reddit bile harekete geçmiş ve bu hataları alanlar için bir başlık oluşturmuş bulunmakta. 

Hala Activision’dan resmi bir açıklma gelmesede gelecek haftalarda bu durum devam edicek olursa resmi bir açıklma bekleniyor durumda.

Related Posts

Bir cevap yazın