Anime Haber

Bomba Haber : Shounen Jump Dünyaya Açılıyor

1 xeIOEO TieWgOOiBUHuvnQ.0

Shounen Jump dünyaya açılıyor. Yanlış duymadınız gençler. Artık haftalarca manga çevirisi beklemek zorunda değiliz. Çünkü Shounen Jump çok cüzzi bir miktarda ücret karşılığında onlarca mangayı online olarak erişime açacak. Bu haberi hepimizin sevdiği Mangaka Hisashi SASAKI yani Bakuman mangakası röportajı sayesinde öğrendim 🙂

Ayrıntılar tam olarak şu şekilde açıklandı :

17 Aralık 2018’de geliyor!

Shonen Jump için evrimin bir sonraki aşaması 17 Aralık 2018’de gerçekleşiyor! Favori serileriniz artık bireysel bölümler olarak Japonya ile ÜCRETSİZ ve eş zamanlı olarak yayınlanacak!

Bu değişiklikten sonra, ödenen Shonen Jump üyeliğiniz 10.000’den fazla bölümün Shonen Jump dijital kasasını açacaktır! Neredeyse her Shonen Jump serisi mevcut olacak!

Devam eden desteğiniz bizim için önemli olduğu için, şu andaki ücretli yıllık Weekly Shonen Jump üyelikleri otomatik olarak yeni Shonen Jump üyeliğine dönüştürülecek ve üyeler 3 AYLIK ÜCRETSİZ ek alacak.

10.000’den fazla bölümün Shonen Jump dijital kasasının kilidini açın
Herhangi bir noktadan mevcut isabetlere göz atın, eski favorileri tekrar ziyaret edin ve SADECE 1,99 $ aylık yeni dizi keşfedin!
17 Aralık 2018 tarihinden itibaren 7 günlük ücretsiz deneme sürümünüzü başlatın!

Sıkça Sorulan Sorular

Yani Haftalık Shonen Jump yayını durduracak? Şu anda dijital dergide diziye ne olacak?

Evet, Haftalık Shonen Jump sorunları artık yayınlanmayacak. Tüm devam eden serilerin son bölümü Japonya ile aynı gün yayınlanacak ve Shonen Jump’ta ÜCRETSİZ herkese açık olacak! Tüm devam eden serilerin en yeni 3 bölümü de yeni bir dizi yeni dizi ile herkese açık olacak!

Bu, ücretli üyelik için ne anlama geliyor?

Haftalık bir dijital dergi yerine, ücretli Shonen Jump üyeliğiniz 10.000’den fazla bölümün Shonen Jump hesabınızı açacaktır! Üyeliğiniz 17 Aralık 2018 tarihinde otomatik olarak aktarılacaktır – herhangi bir eyleme gerek yoktur.

Ücretli üyeliğim için 3 AY ÜCRETSİZ eklendi ?!

Evet, 17 Aralık 2018 itibariyle tüm ücretli yıllık üyeler 3 AYLIK ÜCRETSİZ ek alır. Bu 3 ay, mevcut ücretli aboneliğinizin sonunda başlayacak. (Bu fayda sadece yıllık üyelikler içindir.)

Ücretli üyeliğim neleri içerecek ?

Yeni üyelik, 10.000’den fazla bölümün Shonen Jump dijital kasasına erişmenizi sağlayacaktır! One Piece, My Hero Academia, Dragon Ball Super ve Boruto gibi hit dizilerde yakalayın. Naruto, Bleach ve Death Note gibi sık kullanılanları tekrar inceleyin veya Promised Neverland, Dr. Stone ve daha fazlası gibi yeni ve yeni dizileri keşfedin.

Bir günde 10.000 bölümün tamamını okuyabilir miyim?

Şu anda sınır, günde 100 bölümdür. Her gün 12: 00’da Pasifik Standart saatinden başlayarak 100 bölüm daha okuyabileceksiniz.

Bu değişimi neden yapıyorsunuz?

Amacımız her zaman manga’yı daha fazla insana daha kolay bir şekilde sunmak olmuştur. En yeni içeriği herkese ücretsiz olarak sunarak, manga hayranlarına korsanlık sitelerine alternatif olarak resmi ve güvenilir bir kaynak sunuyoruz. Bu, resmi sürümleri olan içerik oluşturucuların desteğini artırmaya yardımcı olacaktır.

Ek olarak, en çok talep edilen özelliklerden biri, favori dizileri yakalamak için sorunları geri okuyabilmekti. Ve şimdi hayranlar dijital manga Shonen Jump hesabına erişimi ile bunu mümkün olacak!

Aylık ücretli bir üyeyim. Benim için ne değişiyor?

Fiyat aylık 2,99 ABD dolarından aylık 1,99 dolara düşürülecek. Otomatik yenilemeyi etkinleştirdiyseniz, otomatik olarak yeni fiyata dönüştürüleceksiniz.

Mevcut yıllık ücretli üyeliğim sona erdiğinde ne olur?

3 ay ücretsiz kazanacaksınız (17 Aralık 2018 itibariyle ücretli bir yıllık üye olsaydınız)! Bundan sonra, yeni abonelik oranı aylık 1,99 $ düz. Artık yıllık / yıllık abonelikler olmayacak.

Bu Yu-Gi-Oh’u nasıl etkiler? TCG kartı promosyonları?

Yu-Gi-Oh! TCG kartı promosyonları artık kullanılamayacak. Yıllardır tüm desteğiniz için taraftarlara teşekkür etmek isteriz, bu nedenle 17 Aralık 2018 tarihinden itibaren yıllık ücretli abonelikleri olan tüm üyelere özel bir promosyon kartı verilir. Daha fazla bilgi burada bulunabilir: nihai posta programı. (Not: Yıllık aboneliklerinde geri ödeme alan üyeler, olağanüstü bir Yu-Gi-Oh! TCG promosyon kartı almaya uygun olmayacaktır.)

Haftalık Shonen Jump konularına ne dersin?

Şu anda sahip olduğunuz herhangi bir Haftalık Shonen Jump geri mesaji herhangi bir zamanda okumak için mevcut kalacaktır.

Nerede okuyabiliyorum?

Shonen Jump‘ta okumaya devam edebilir veya iOS veya Android için Shonen Jump uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamada, bölümleri akışa alabilir veya çevrimdışı indirebilir ve okuyabilirsiniz *. Shonen Jump uygulamasının en son sürümüne geçtiğinizden emin olun.

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Gittiğin için üzgünüz! 17 Aralık 2018 tarihinden itibaren aboneliğinizi iptal etmekte serbestsiniz ve ücretli üyeliğinizde kalan kalan tutarı iade edeceğiz. Aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, mevcut sayfa 17 Aralık 2018’deki süreç ve talimatlar hakkında daha fazla bilgi ile güncellenecektir. (Not: Yıllık aboneliklerinde para iadesi alan üyeler, olağanüstü bir Yu-Gi almak için uygun olmayacaktır. -Oh! TCG promosyon kartları.)

Üyeliğiniz otomatik olarak 17 Aralık 2018’de yeni Shonen Jump üyeliğine dönüştürülecek ve şimdiye kadar yayınlanan neredeyse her İngilizce Shonen Jump serisinin Shonen Jump dijital kasasına erişebileceksiniz.

* Bölüm indirmeleri bir seferde 100 bölümle sınırlıdır.

Daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın