#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Black Clover Mangası Anime Serisi Oluyor !!

Weekly Shounen Jump dergisinde yayınlanan  Yūki Tabata‘nın ünlü mangası Black Clover için anime projesi yapılacağı açıklandı. Yayınlanacak olan anime için bir de tanıtım videosu yayınlandı.

Şubat 2015 tarihinde yayınlanmaya başlayan manga için 27 dakikalık bir bölüm 2 Mayıs tarihinde yayınlanacak. Daha sonra televizyon serisine uyarlanacak anime için herhangi bir tarih belirtilmedi. 

Orjinal manga konusu :

Aynı gün Asta ve Yuno aynı kilisede terkedildi. Çocuklar olarak bir araya getirildiklerinde, “Büyücü Kral” ı (krallığın en güçlü hücresine verilen bir başlık) tanıdılar ve bir sonraki Büyücü Kralı’nın pozisyonu için birbirleriyle yarışacaklarına dair söz verdiler. Ancak, büyüdükçe, aralarındaki keskin fark belirginleşti. Yuno, inanılmaz güç ve kontrol ile sihir elde edebilse de, Asta sihir kullanamaz ve çaresizce güçlerini fiziksel olarak eğiterek uyandırmaya çalışır. 15 yaşına geldiklerinde, Yuno dört yapraklı bir yonca ile muhteşem bir Grimoire bahşedilirken, Asta hiçbir şey almaz. Ancak, kısa bir süre sonra Yuno, asıl amacı Yuno Grimoire’ı elde etmek olan Lebuty adlı bir kişi tarafından saldırıya uğradı. Asta, Lebuty ile savaşmaya çalışır, ama o, eşi değildir. Umutsuz ve yenilginin eşiğinde olmasına rağmen, Yuno’nun sesini duyduğunda devam edecek gücü bulur. İçsel duygularını bir öfke içinde bırakan Asta, beş yapraklı yonca Grimoire’ı, “Siyah Yonca” yı alır ve ona Lebuty’i yenmek için yeterli gücü verir. Birkaç gün sonra, iki arkadaş dünyaya adım atıyor, ikisi de aynı hedefi arıyorlar – Büyücü Kral olmak için!

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Naruto Hollywood Live Action!!

Hunter x Hunter Anime İnceleme