Oyun Haberleri

Battlefield 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

FPS sevenler aracılığıyla dört gözle beklenen oyunların en başında gelen Battlefield ailesinin yeni oyunu ile ilgili müjdeli haberler geldi. Electronic Arts, tertip ettiği finansal detaylı bir toplantıda, Battlefield 5‘in çıkış tarihine ilişkin verilerin yanında diğer oyunlarından da bahsetti.

Battlefield 5 Bu Yıl Çıkıyor

Geçtiğimiz senenin ilk bahar aylarında Viscreal Games aracılığıyla geliştirilen ve polis-hırsız temalı Battlefield: Hardline piyasaya sürülmüştü. Aşağı yukarı puanlar alan oyunun sonrasında DICe aracılığıyla geliştirilecek oyun beklenmeye başlanmıştı. EA’in tertip ettiği toplantıda ise yeni oyunun 2016’nın tatil döneminde piyasaya çıkacağı açıklandı.

Bu da KasımAralık bandına tekabül ediyor. Titanfall “deneyimi”nin de bir daha döneceğini söyleyen EA yetkilileri, yeni yapımın “fantastik” olacağını söyleseler de bir çıkış tarihi vermekten kaçındılar. Ama çok yakın zaman içinde yeni oyunu görürüz gibi geliyor. Mass Effect: Andromeda da adı anılan oyunlardan bir tanesiydi. RPG sevenlerin sabırsızlıkla beklediği yapım için de tam bir tarih verilmedi; fakat 2016’nın son çeyreği ya da 2017’nin ilk çeyreği zikredildi. Bu tarih aralığı ise Aralık 2016 ile Temmuz 2017 arasını işaret ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın