Attack on Titan Final Sezonu Tarihi Açıklandı. Attack on Titan’nın 3. Sezonu Pazartesi günü sona erdi ve özel bir tanıtım videosu Attack on Titan son sezonu 2020 sonbaharında NHK-Genel kanalında yayınlanacağını duyurdu.

Attack on Titans manga yaratıcısı Hajime Isayama, Kasım ayındaki MBS belgesel programı Jōnetsu Tairiku’da manga serisinin son paneli için kaba taslak taslak tanıtımını yaptı. İlk televizyon anime sezonu Nisan 2013’te, ikinci sezon Nisan 2017’de başladı. Üçüncü sezonun ilk kısmı geçen Temmuz’da, ikinci yarı ise Japonya’da 28 Nisan’da NHK Genel kanalında prömiyer yaptı. Funimation, Crunchyroll, ve Hulu, seriyi Japonya’da yayınlandığı gibi yayınlıyor.

Attack on Titan Final Sezonu Konusu

Crunchyroll’un en son sezon için açıklaması:

Wall Maria’yı geri almak için savaş şimdi başlıyor! Eren’in yeni sertleştirme yeteneği ile İzciler, duvarı kapatabilecekleri ve Shiganshina Bölgesi’ni geri alabileceklerinden eminler. Başarırlarsa Eren, nihayet bodrumun ve dünyanın sırlarını açabilir. Fakat Reiner, Bertholdt ve Beast Titan’ın kendi planları olduğu için tehlike beklemektedir. Bu, insanlığın hayatta kalma mücadelesinde son savaş olabilir mi?

Funimation, ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki serilerin, talep üzerine video ve yayın haklarını edinmiştir. Crunchyroll, Funimation ve Hulu, üçüncü sezonun ilk açılışında yayınlandı ve Funimation bir İngilizce dublajı ile devam etti. Adult Swim’in Toonami bloğu, geçen Ağustos ayından itibaren diziyi yayınladı.

Serinin resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın