Anime Tanıtımları

Anime Durum Değerlendirmesi

Arkadaşlar merhabalar. Yeni bir seri oluşturmaya karar verim. İncelemelerim aktif olarak yapmaya çalışacağım. Ancak uzun zamandır inceleme dışında bir şeyler daha yapmak istiyordum. Sonunda isteğimi yapabileceğim. Bu konseptte ben kendi düşüncelerimi hiç bir şeye bağlı kalmadan anlatacağım. Yazacağım konuların sınırı yok. Bir olay veya durum hakkında düşüncelerimi belirteceğim. İlk olarak haftada bir olarak düşündüğüm bu seri sizin ilginiz ile daha da sıklaşabilir. Umarım birlikte güzel vakit geçiririz. Birde serinin adı hakkında güzel fikirleriniz varsa yorum olarak atarsanız sevinirim. İlk olarak ele alacağım konu yersiz cinsellik.

Keijo!!!!!!!!”  isimli  animenin kapağına baktığımda yüzme ile ilgili bir anime olduğunu düşündüm. Kapaktaki güzel kızlar sayesinde izlem isteğim daha da arttı. Ancak bütün düşüncelerim bir anda değişti.  Anime hakkındaki görüşlerimi belirtmeden birkaç şey söylemek istiyorum.  Ecchi ve harem türlerinde birçok anime izledim. Highschool dan IS kadar Date a Live dan Seikon no Quaser kadar çok farklı konulu animeyi bitirdim. Kimisi sadece fanservis için yapılmışken kimisi ise gerçekten altında anlatmak istediği bir hikâyesi vardı. Bu sebeple bu türe kesinlikle karşı değilim.  Bunu belirtme sebebim ise Keijo gömdüğümde sizlerden gelen bazı eleştirilere buradan cevap vermek.

Anime sadece popoları ve memelerini kullanarak, kızların birbirlerini yenmeye çalışmaları anlatılıyor. Daha şu cümleyi okuduğunuzda animenin neden yapıldığı veya hangi kitleye yönelik hazırlandığı belli oluyor. Sadece abazan erkekler izlesin diye yapılmış. Tamam erkeklerin kadın vücuduna ilgi göstermesi ya da beğenmesi normal bir şey. Çoğu animede de bunu görüyoruz. Benimde aşık olduğum ya da seksi bulduğum karakterler var(Esdeath,Rias gibi). Ancak sadece buna güvenerek anime yapmak nedir yaa. Sadece anime de değil. Filmlerde, oyunlarda, dizilerde erkek veya kadının vücudunu sadece ilgi çeksin, izlensin diye koymak kolaycılıktır kusura bakmayın.  Güzel ve ilgi çekici bir hikâye yazamayanlar “ yaa işte iki meme koyun kızın saçları renkli olsun adam kaslı ve yakışıklı olsun tamam işte gibi gül gibi izleniriz ya da satarız paramızı alırız” diye düşünmeleri beni çıldırtıyor. Dün akşam annemler “Kiralık Aşk” adlı diziyi izliyorlardı internetim olmadığı için de bende onlarla birlikte izlemek zorunda kaldım. Arkadaş sürekli yakışıklı erkek karakterler ağır çekimde gömlek giyiyorlar. Kaslı vücutları, yakışıklı yüzleri ile kızlara resmen özel gösteri yapıyorlar. Gerçekten çok sinirlendim. Evet şunu da siz söylemeden yazayım bundan az zaman önce de kadınlara aynı muamele yapılıyordu. Olup olmadık yerde bikini gezen kadınlar falan. Sadece memesi var diye hikayeye katkısı olmasa da göze sokulması insanı soğutuyor(Özellikle oyunlarda arkadaş bir kadın bikini gibi zırh giyip nasıl savaşabilir yaa allah aşkına).  Cinsellik hayatın bir parçası tamam ancak bu kadar prim yapılması beni sinir ediyor gerçekten.

Bu yazıda anime hakkında bir şey anlatmadığımın farkındayım.  Çünkü anlatabileceğim hiç birşey yok. Birbirine sürten meme ve popo görmek istiyorsanız izleyin. Eğer ki böyle bir şey arıyorsanız bana söyleyin sizlere çok güzel hentailer önerebilirim. . En azından hentailerinin amacı cinsellik zaten doya doya izlersiniz. Daha önce aman bunu izleme diye kimseye bir şey söylemedim.  Çünkü herkesin damak tadı farklı olabileceğinden benim sevmediğimi sizler sevebilirsiniz. Ama bu sefer gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki  Keijo!!!!!!!!  izlemeyin. Onun yerine Freezing izleyin arkadaşlar.  Biraz yargı dağıttım ama rahatladım ^-^. Hepinize iyi günler dilerim. Bol animeli günler dilerim.

About Hüseyin Özgür Şengelen

Evet anime izliyorum evet waifularım var her şey tamam ama bir sorun pişman mıyım? HAYIR... https://myanimelist.net/profile/Hoshanlee_94 izlediğim animeleri buradan görebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın