Space Battleship Yamato 2202 Anime serisini daha önce izlemiş miyidiniz? Sevilen serinin altıncısı için resmi web sitesinden bir tanıtım videosu yayınlandı.

Orjinal ismi Uchū Senkan Yamato 2202: Ai no Senshi-tachi or Space Battleship Yamato 2202: Warriors of Love olan seri için yeni bir film çekileceği duyuruldu. Tanıtım videosu, orijinal Yamato savaş gemisinin manevi ardılı olan Yamato sınıfı savaş gemisi olan Ginga’ya önem vermiş. İlk altı film, 27 Ekim’de Hiroshima’da gece yarısından başlayarak tüm gece bir maratonda seyredecek.

Altıncı film, 2 Kasım’da Japonya’da 35 tiyatroda açılacak.Önceki filmlerde olduğu gibi, altıncı filmi izleyen tiyatrolar, filmin sınırlı sayıda Blu-ray Disc’i satacaklar.Film aynı zamanda Japonya’daki tiyatrolarda açılan aynı günde dijital olarak satın alınabilir veya kiralanabilir.Anime projesine ise 5 Ekim’de gala yapılacak.Proje, yedi bölümlük bir tiyatral anime projesi ve ilk filmi, Şubat 2017’de Japonya’da ilk kez yayınlanan “Kōshi-hen” (Başlayan Bölüm) altyazısıdır. İkinci filmi “Hasshin-hen” (Kalkış Bölümü) açılmıştır. Haziran ayında Japonya’da.

Space Battleship Yamato 2202 Anime Konusu

Anime’nin hikayesi, Yamato’nun gezegen Iscandar’dan dönüşünden üç yıl sonra 2202 yılında geçiyor. Dünya halkı, gezegenlerini Cosmo Ters Sistemi ile restore ettiler ve Garmilla’larla barış anlaşması imzaladılar. Yeniden yapılanmaya ek olarak, Dünya, son teknoloji savaş gemisi Andromeda’yı da içeren yeni bir savunma filosu geliştirdi. Dünya, Starsha İscandar’ın isteklerine rağmen bir askeri genişleme yoluna giriyor. Yamato, sözde barışı sağlamaya yardım eder, ancak birçok paha biçilmez bir karşılık belirler. Uzayda huzur için dua eden tanrıça Teresa, Yamato’yu yeni bir yolculuğa çağırır. Glantis’in tehdidi evreni süpürüp Dünya’ya yaklaşmaktadır.

Animenin remsi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın