Tsunade Not : Hiç bir kuvvet bana ecchi anime önerileri listesi  hazırlatamaz. Bu yüzden Pain’e devrettim bu bölümü 🙂

20. Air Gear

Asdfghjk 7 - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

En iyi ecchi animeler 2017 Listemizde 20. sırada Air Gear var.Minami Itsuki , Strom Riders çetesi tarafından küçük düşürülene kadar hiç Air Treck kullanmayı düşünmemiştir. Air Treck’ler nano teknolojisiyle geliştirilmiş özel patenlerdir. Kendisi de okulda bir çete lideridir. Bu yüzden küçük düşürülmeyi kabullenemeyen Minami, Air Track ararken, yanında kaldığı ailenin gizli odasında aradığını bulur. Strom Riders’lardan intikam almak için çete liderini arayan Minami, hiç beklenmedik olaylar yaşar ve başını türlü türlü sıkıntılara sokar. Bu arada da uçmanın inanılmaz keyfinin farkına varacaktır.

19. Ichiban Ushiro no Daimaou

228206 - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

Dünyayı iyi niyetle değiştirmenin hayalini kuran Akuto Sai, Constant Magic Academy’ye transfer olur ve erdemli bir ninja klan üyesi olan Junko Hattori ile arkadaşlık kurar. Akademiye giderken, dünyayı birlikte daha iyi bir yer haline getirme sözü verirler. Ancak hakkında Demon King olduğuna dair söylentiler çıkmaya başlayınca her şey bir anda değişir.

Dedikodular yayılırken okul ondan korkmaya başlar ve Junko’nun ona olan güveni azalır. Akuto çıkan söylentilerin doğru olmadığını kanıtlamaya çalışırken, etrafındaki her şey sanki onun Demon King olduğu konusunu kanıtlar şekilde ilerlemektedir. Dahası, her biri kendi planlarını yapan güzel kızlardan oluşan bir haremle çevrilidir.

Onu adalet yoluna iletmek için birlikte sevgi duşu almaya kadar uzanır olaylar. Akuto, yeni uyanmış güçleri ile giderek büyüyen talihsizlik listesine baş etmeye çalışırken bir yandan da kaderinin taşa yerleştirilmediğini kanıtlamak için mücadele etmeye çabalar.

18. Brave 10

Brave 10 wallpaper brave 10 37086698 1600 900 - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

Şeytani bir ninja grubu Isanami’nin yaşadığı yeri yakıp kül etmiş ve insanlarını katletmiştir. Isanami hiç bir seçeneği olmadan kaçmak zorunda kalır. Şans eseri, Iga okulundan olan ve hain bir ninja olarak adlandırılan Saizo Kirigakure ile karşılaşır. İkisi, Yukimura Sanada’dan yardım istemek için Ueda Şatosu’na gitmeye karar verirler. Isanami’nin tuhaf ve yıkıcı bir gücü olduğu ortaya çıkar ve Sanada’da, Isanami’nin yanında on cesur savaşçı toplamak üzere kendisine yardım etmeyi kabul eder. Böylece Brave 10 adında Savaşan Devletler döneminde başlayan bir hikaye başlar. Saizou ve Isanami’nin savaş dolu topraklarındaki yolculuklarına devam eder ve her biri kendi güçlü becerilerine sahip olan Yukimura şeridine hizmet etmek için cesur savaşçılar arar. Sahip olduğu karanlık gücün peşinde koşanlara karşı kendi elini uzatmaya çalışırken, çok geniş bir yoldan gitmek zorunda kalacaklar.

17. Absolute Duo

Ruhundan silah oluşturabilen bireylere “Blazerler” denir ve yeteneklerini kullanmak için Kouryou Akademi Lisesine devam ederler. Her öğrenci bir gün Absolute Dou olmak umudu ile diğer eşini aramaktadır. Tooru Kokonoe, kardeşi ve arkadaşları gizemli bir adam tarafından öldürüldükten sonra güç kazanmak için bu akademiye katılır. Bununla birlikte, açılış töreninde, kaybeden atılmak üzere yanında oturan kişiye karşı düello yapmak zorunda kalır. Tooru elini ona doğru uzatırken ruhundan silah çıkmaz ve garip bir şekilde kalkan oluşur. Bu da yabancı bir öğrenci olan Julie Sigtuna’nın dikkatini çeker.

16.Maken Ki!

 

Hiromitsu Takeda’nın manga serisine dayanan bu romantik komedi, tipik sapık bir genç çocuk olan Takeru Ohyama’yı ilgilidir. Yeni transfer olacağı okula sınavsız giriş vardır ve yeni okuluyla ilgili mutlu hayalleri vardır. Ta ki bundan fazlası olduğunu anlayana kadar. Öğrencilerin hepsi Maken denilen büyü yeteneklerini ortaya çıkaran şeyleri kullanarak bir birine meydan okuyordur. Takeru, onun için uygun bir Maken bulabilir mi?Yeni bir okula uyum sağlamaya çalışırken ve her türden kız sorunu ile uğraşırken mi?

15.Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

Shimoneta to iu gainen ga sonzai shinai taikutsu na sekai wallpaper 1 - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

 

Sıkı yeni ahlak yasalarının yürürlüğe girmesiyle, Japonya, müstehcen olan her şeyin temizlendiği bir ulus haline gelir. Vatandaşların boynuna takılan özel cihazları kullanarak vatandaşları izleyen yetkililer, toplumun kurallara uymasını sağlamak için aşırı tedbirler almışlardır.Cinsel baskının bulunduğu bu dünyada, iffet yasalarına karşı çıkan rezil bir teröristin oğlu Tanukichi Okuma, lise yıllarına girmiştir ve çocukluk arkadaşı olan başkan Anna Nishikinomiya’ya ulaşmak için öğrenci konseyine yakınlaşır. Başkan yardımcısı Ayame Kajou’nun gizli bir kimliği vardır. Mavi Kar takma kod adlı maskeli bir suçludur. Babasının ününden dolayı Tanukichi ilgisini çeker. Yakında Tanukichi, hükümetin baskıcı yönetimine karşı bir saldırı başlatmak için müstehcen propaganda yapmak zorunda kaldığı SOX adlı organizasyonuna katılmak zorunda kalır. Okulları ilk saldırı noktası olarak belirlediklerinde, Tanukichi, birincil hedeflerinin en çok hayran olduğu kişi olduğunu anlayınca düşünülemez olacak.

14. Shinmai Maou no Testament

Asdfghjk 10 - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

 

Banyodayken üvey kız kardeşine doğru koşmanın iyi bir izlenim olmadığını Basara Toujou zor yoldan da olsa öğrenmek zorunda kalır. Babası aniden iki güzel kız eve getirdiğinde ve onları yeni kardeşleri olarak tanıttığında  kabul etmekten başka şansın kalmamıştır. Başta normal görünen bu kızların sonradan Şeytan Lordu’nun kızı ve hizmetkarı oldukları ortaya çıkar. Bununla birlikte, yeni kız kardeşleriyle ilgilenmek zorunda kalan Basara, onları güçleriyle korumaya karar verir ve Mio ile bir sözleşme oluşturur. Şeytanların ezeli düşmanları her hareketini incelemeye başlayınca koruma işi hiç de kolay olmayacaktır.

13. Rosario to Vampire

Youkai Akademy dışarıdan normal görünen fakat aslında canavarlara insanlarla beraber yaşamayı öğreten bir lisedir. Bütün öğrenciler, insan formunda olurlar ve edebiyat, spor salonu, yabancı dil ve matematik gibi normal akademik konuları alırlar. Bununla birlikte, Yokai Academy’de bir altın kural var. Okulda bulunan tüm insanlar derhal idam edilecek! Tsukune Aono, kötü notları nedeniyle herhangi bir liseye girmeyi başaramayan ortalama bir gençtir. Ailesi, yanlışlıkla onu eğitimini sağlamak için Yokai Akademisi’ne kaydettirir. Tsukune farkında olmadan bu yeni dünyaya girdiğinde, kampusteki en çekici kız Moka Akashiya ile birlikte çalışmaya başlar. Moka ile olan ilişkisini ilerletmek için tehlikeli bölgede kalmaya karar veren Tsukune, güzelliğinin altında tehditkar bir canavarın, bir vampirin olduğunu bilmiyordur.

12.Yamada-kun to 7-nin no Majo (TV)

4ebcb165b12a3966fa5fb111fd1b4a9e - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

 

Ryuu Yamada liseye girince, yeni bir yaprak çevirip verimli bir okul hayatına yönelmek ister. Bu nedenle Suzaku Lisesi’ne gider çünkü burada kimse onu tanımıyordur. Fakat düzenli okul hayatı onu sıkar ve ikinci yılda yine eski tembel, sorumsuz, sürekli kavga çıkaran karakterine bürünür. Bir gün yine azarlanmaktan dönerken Urara Shiraishi ile karşılaşır. Kazara bir adım atılır ve ikiside merdivenlerden düşer. Sonuçta kazara öpüşmek sorunda kalırlar ve bedenleri yer değiştirir. İkisi de bu zahmetli ve kullanışlı yeteneği keşfederler. Öğrenci konseyi üyesi ve Supernatural Studies Club’ın tek üyesi olan Toranosuke Miyamura yeni güçlerini öğrenmeleri için onları kulübe çağırır. Biraz araştırmalardan sonra yedi cadı efsanesi adında bir efsane öğrenirler.

11. Asu no Yoichi!

Asu no youchi - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

Yoichi Karasuma, tüm hayatını dağlarda geçirir, Yükselen Rüzgar, İlahi Rüzgar kılıç kullanma tarzında eğitim görür.Babasının rehberliğinde, tekniği 17 yaşında ustaca başarmıştır. Öğrenmek için hiçbir şey kalmadığı için, Yoichi, şehirde bulunan yeni bir dojo’ya gönderilir. Böylece modern toplum hakkında eğitim almaya ve kazanmaya devam edebilir. Maalesef, Yoichi’nin günümüzdeki herhangi birisine nasıl davranması gerektiği konusundaki hiçbir fikri yoktur ve tek bir konuşma ve geleneksel giysilerle dolu bir samuraymış gibi davranır. Dojo’daki Ikaruga kız kardeşleriyle birlikte yaşamaya başlayan Yoichi, başkalarıyla nasıl etkileşim kuracağınız konusunda kötü olduğu için komik yanlış anlaşılmalara maruz kalmaktadır. Yoichi, yeni yaşamı boyunca tökezleyip yeni ailesiyle birlikte modern dünyada nasıl yaşayacağını öğrenmeye çalışır.

Buradan öteye format değişitirip konuları kendimce yazacağım bu ayrıca bir deneme olacaktır hangi formatı beğenirseniz ecchi harem anime önerileri gibi diğer anime konularında da o formatı işliyeceğim.

10. Madan no Ou to Vanadis

Madan no ou to vanadis - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

İçerisinde savaş,strateji,doğa üstü güçler,aşırıya kaçmayan ecchisi ve legolas vari bir ana karakter ile izlenesi bir animedir.

9.Monster Musume no Iru Nichijou

“At gibi hatun” sözcüğünün tam karşılığını veren bir noktadan sonra ana karakterimizin evinin hayvanat bahçesine döndüğü, bol eğlenceli, komik, tatmin edici seviyede ecchiye sahip bir animedir.

8.Prison School

Komedinin ön planda olduğu, bu beş kafadarın abazanlıkları yüzünden çekmedikleri çilenin kalmadığı, yine de akıllanmadıkları, izleyenlerin bir yerden sonra içlerinin cız ettiği “abi bu kadar şiddete hayır” dedikleri bol komedili bir animedir.

7.Dakara Boku wa, H ga Dekinai.

- ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

 

“Dikkat Tsundere sevmiyorsanız uzak durun”

Ana karakterin azdıkça güçlendiği, baya ne kadar şehvete kapılırsa o kadar güçleniyor. Yine de tek bir kıza aşık olduğu, kızın da erkeğe aşık olmasına karşın kezbanlıkta çığır açarak ana karakteri süründürdüğü bir animedir.

 

6.To LOVE-Ru

Bir değimi çürüten ana karakterin başkasına aşık olduğu halde uzaylı bir prenses tarafından sürekli rahatsız edildiği komedi unsurlu bir animedir.

5.Sankarea

Asdfghjkl 24 - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

Bunu izleyin diyorum başkada bir şey demiyorum

4. Highschool of the Dead

Thumb 1920 205418 - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

 

Zombilerin olduğu bol aksiyonlu bol kanlı olan yetmezmiş gibi bünyesinde 4 tane güzel bayan bulunduran bir tutam da komedisi olan izlenesi en iyi harem animeleri arasındadır.

3.No Game No Life

Asdfghjkl 25 - ecchi anime önerileri!! - figurex anime önerileri

Hiçbir oyunda asla kaybetmeyen öz güvenleri tavan yapmış asosyellğin dibine vurmuş iki kardeşin sosyal hayata çıktıklarında kafası kesik tavuğa döndükleri buna karşın kurallarının oyunlar ile belirlendiği paralel bir evrene yolcuk edip orada kral ve kraliçe oldukları zeka savaşları ile on plana çıkan başka bir izlenesi en iyi 20 harem anime arasındadır..

2.KissxSis

İki üvey kız kardeş ile yaşayan ana karakterin(hiç bir kan bağı yok)hangisini seçsem aslında ikisinide istiyorum diye gezindiği kız kardeşlerin ise esas oğlan ile evlenmek için yarıştığı komik izlenisi bir ecchi animedir ayırca ciwil warın ana sebebidir aramızda kalsın.

1.Highschool DxD

Bu anime hakkında bir şey demek istemiyorum. Ecchi animeler öneri listemiz burada bitiyor.

Son olarak ;

Düzenlemleri yapan Tsunade admine hiç sevmese de sevenleri için gösterdiği emekten dolayı teşekkürlerimizi borç biliriz.

(Bende teşekkür ederim ^^)

Back to list

Related Posts

7 thoughts on “Ecchi Anime Önerileri !!

 1. burhanbaba52 dedi ki:

  Güzel bir sıralama ama eski gibi sıralama….

 2. Ali Sarı dedi ki:

  high school dxd yi yeni bitirdim keşke bitmeseydi :(( ondan daha güzel bi anime varmıdır diye bakmaya geldim en güzeli oymuş tam tahmin ettiğim gibi 🙁

  1. iMorphy dedi ki:

   Eğer sağlam ecchi istiyorsan Masou Gakuen HxH öneririm. DxD den daha fazla ecchisi var. Bana göre konusu da kötü değil.

 3. mert kyk dedi ki:

  Çok iyi aklımda olan Rakudai kishi no cava bunu unutmanız saçma olmuş. Efsane birşeydir.

 4. mmasamunee dedi ki:

  sitede sorun var rastgele reaction yerine tıkladım hepsi değişti

  1. mmasamunee dedi ki:

   pardon yenile dim kendine geldi

 5. quuin dedi ki:

  Tek kelimeyle harika bir sıralama olmuş. Bir daha ki sıralamada da harem serilerini yapsanız güzel olur.

Bir cevap yazın