Anime Haber

Wotaku ni Koi wa Muzukashii Animesi İçin Live Action

Wotaku ni Koi wa Muzukashii Season 2 release date WotaKoi Love is Hard for Otaku manga compared to the anime Spoilers

Wotaku ni Koi wa Muzukashii hepimizin son zamanlarda severek okuduğu veya izlediği bir romantik komedi serisi. Bu kara haberi vermek istemezdim ama Japonlar bu seferde bu seri için Live Action çekmeye karar verdi.

 

Son çıkan haberlere göre baş rol oyuncuları belli oldu. Narumi ve Hirokata karakterlerini Mitsuki Takahat ve Kento Yamazaki canlandıracak. Film iki yıldızın birlikte rol alacağı ilk yapım olacak.

Ekim ve Kasım ayında çekimlerine başlanacak film için vizyon tarihi 2019 olarak açıklandı. Yuichi Fukuda ki kendisini Gintama Live Action‘dan tanıyoruz filmin yönetmenliğini yapacak.

Wotaku ni Koi wa Muzukashii Konusu

Wotaku ni Koi wa Muzukashii birisi Fujoshi (Yaoi manga otakularına verilen isim) diğeri ise oyun delisi, orta okulda aynı sınıfta olan iki otakunun aynı şirkette çalıştıklarını fark etmesiyle başlıyor. Sevgili olmaya karar veren bu iki otakunun garip romantik komedisi etrafında şekilleniyor senaryo.

Mangaka Fujita seriyi 2014 yılından itibaren yayınlıyor. Manganın aynı zamanda 12 Nisan’da 11 bölümlük bir animesi de yayınlandı.

Ben Live Action izlemeyen birisi olarak bu olaya çok sıcak bakmıyorum. Siz neler düşünüyorsunuz ?

Manganın resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber takip etmek için buraya tıklayınız.

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın