Mangaka Ryōsuke Tomoe‘ nin ünlü korku mangası Museum (Museum – The Serial Killer is Laughing in the Rain) için Live Action geliyor. 12 Ekim‘de vizyona girecek film için bir tanıtım videosu ve yayınlandı.

İşte yayınlanan video :

Film ekibi aynı zamanda film için bir görselde yayınladı.

işte yayınlanan görsel :

Museumfilm - ünlü korku mangası museum i̇çin live action - figurex anime haber

Filmin başrolünde ünlü Japon yıldız Shun Oguri yer alıyor. Shun Oguri filmde Hisashi Sawamura karakterini canlandıracak.

Mangaka Tomoe‘nin orjinal mangasının içeriği , kurbağa maskesi takan bir adamın işlediği tuhaf seri cinayetleri içeren korku mangası şeklinde. Bu seri katil kendisini “intikamcı” olarak tanıtıp , işlediği cinayetlere “Köpek maması intikamı” ya da “bir annenin acısını bilme cezası” gibi isimler vermektedir. Detektif Sawamura katil için oluşturulan soruşturma ekibinin lideridir ve aniden karısının katilin hedefinde olduğunu öğrenir.

2013-2014 yılları arasında yayınlanan manga 2014 Nisan ayında son bulmuştu. Korku-gerilim seven kitleye güzel bir haber olacak gibi görünüyor. Bir sonraki haberde görüşmek üzere 🙂

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın