Respawn Entertainment aracılığıyla geliştirilen ve Electronic Arts aracılığıyla ise yayımcılığı üstlenilen Titanfall, 2014 senesinde piyasadaki yerini almıştı. PC ve Xbox platformları için geliştirilen eserin ikinci oyunu ise geçen yıldan bu yana sızıntılar ve açıklamalarla karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Sızıntılarla ikinci oyununda bir senaryo modunun olabileceği gündeme birden çok kez gelmiş iken; oyunun baş yazarı olan Jesse Stern aracılığıyla yapılmış olan açıklamayla bu dedikodunun yerini onay aldı. Yani, Titanfall 2 için bir senaryo modunun olacağı netleştiğini müjdeli bir biçimde sizlere sunuyoruz.

Titanfall 2 için çıkış tarihi belli oldu mu?

Senaryo modunun onaylanmasıyla beraber ise, oyunun yakın çıkış tarihi de gözüktü. Titanfall 2; 2017 senesinin Mart ayından önce raflardaki yerini alacağı belirtildi. Gözüken o ki, Titanfall 2; 2017 seneyin ilk çeyreğinde piyasadaki yerini alacak. Peki, PlayStation 4 platformu ne olacak?

Bu sorunun da yanıtı bizlerle buluştu ve oyunun PlayStation 4 için de geleceği belirtildi. Bu iki sorunun yanıtıyla beraber bir sürpriz de bizlerle buluştu. Titanfall 2 ile beraber seriye uyumlu bir dizinin müjdesi verildi. Bakalım Titanfall 2, ilk oyunun eksikliklerini ne kadar kapatabilecek…

Related Posts

Bir cevap yazın