Anime, Anime Haber

My Hero Academia New York Times 2016 En İyi TV Show’ları Listesine Girdi!

My Hero Academia animesi New York Times Best 2016 International Shows listesine girdi.  My Hero Academia , British “harrowing cop show” Happy Valley, mafia saga Gomorrah, and London-based depression-comedy Fleabag programlarıyla birlikte 7. sırada yer aldı.

Ünlü gazete de My Hero Academia için şu açıklama yer aldı : 

“MY HERO ACADEMIA’ Japonya (Funimation) animesi öz farkındalık oluşturmuş Japon animeleri kategorisinde zekice yazılmış ve dinamik olarak çizilmiş bir anime. İnsanların yüzde 80’nin süper güçlerle dünyaya geldiği bir dünyada, kostümlü kahramanların sıkı takipçisi olan ve her hangi bir yetenekle dünyaya gelmemiş olan sıradan bir çocuğun maceraları anlatılıyor.”

Liste de yer alan diğer animasyonlar :   Netflix’s Bojack Horseman- Genel Liste ve Adult Swim’s hybrid Dream Corp LLC – Tuhaf Liste,  Comedy Central’s Legends of Chamberlain Heights – Komedi Liste

Editör Notu : Çok şaşırdım , inanılmaz süpriz oldu 😀 Geçenlerde yazdığım Boku No Hero Academia Tanıtım ve İnceleme yazımı okursanız, animenin ne kadar Amerika hayranı bir anime olduğunu yazdığımı görebilirsiniz. Amerika yine ıskalamamış ve kendi değerlerine hayranlık duyan bir animeyi seçmekte geri durmamış. Ne diyelim darısı gerçekten kaliteli olan animelerin başına 😀

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın