Eureka Seven Hi-Evolution: Anemone Yıldız Seiyu’lar

Eureka Seven Hi-Evolution: Anemone Yıldız Seiyu’lar başlıklı yazım ile sizlere merhaba demek istiyorum. Uzun süredir haber yazıları yazamıyordum. Ancak bugün sonunda bir fırsatını buldum ve yeni haberler hakkında bir kaç yazı yazayım dedim. Bu haberimizde  Eureka Seven Hi-Evolution: Anemone anime filmindeki, çok ünlü olan seiyu’ların gösterildiği kısa bir video yayınlandı o videoyu ve haberimizin geri kalanını göreceğiz.

eureka seven hi-evolution review

Eureka Seven Hi-Evolution: Anemone Yıldız Seiyu’lar

Anime filminde görev yapan Koshimizu Ami ve Nazuka Kaori’nin yer aldığı kısa bir reklam videosu yayınlandı. 10 Kasım’da gösterim yapacak olan seri, gösterimden önce böyle bir video yayınlamak ve bekleyenlerini heyecanlandırmak istediklerini belli ediyorlar. Videoyu görelim;

https://youtu.be/rbSbAb8X1jo

Anemone’yi canlandıran Koshimizu ve Eureka’yı canlandıran Nazuka, çok özel bir TV talk şovuna katıldılar.

Bu film, Eureka Seven: Hi-Evolution film üçlemesinin ikinci bölümünü temsil ediyor. Kyouda Tomoki’nin yönettiği bu film, dünyayı yıkımdan kendi canı pahasına kurtarmak için askeri bir deneylere katılmış bir kız olan Anemone’un yaşadıklarına ve amacına odaklanacak.

eureka seven hi-evolution 2

Bu seri, mecha türünde bir seridir. Mecha meraklıları için, bu seriyi göz ardı etmemesini tavsiye ederim.

Heyecan verici mecha savaş sahneleri, Anemone’un babasından ayrılmasının ve Dominic’le yeni bir ilişkiye dair ipuçları da dahil olmak üzere özel bir yayın sırasında çok fazla video gösterildi.

Anime filmi, Japonya’daki tüm sinemalarda 10 Kasım 2018’de vizyona girecek.


Eureka Seven Hi-Evolution: Anemone Yıldız Seiyu’lar yazımızda bu kadar dostlar.

Daha çok oyun haberleri, anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizde turlamanız yeterlidir.

Takipte Kalın. 😉

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Crunchyroll

Crunchyroll Bölgelere Göre En Popüler Sonbahar Animelerini Açıkladı

Trace Forensic Suspense Manga’sı Live Action Oluyor