#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Eiichiro Oda’dan One Piece Final Hakkında Yeni Açıklama !

One Piece Final ne zaman olacak konusu aklını kurcalamayan fan yoktur sanırım. Bu günlerde yayıncı kuruluş Eiichiro Oda‘ya çok baskı yapıyor olacak ki, Oda Sensei sık sık final hakkında konuşmaya başladı. Ben daha uzun zaman sürsün isterdim 😀 İşte Eiichiro Oda‘nın final hakkında çarşamba günü yaptığı açıklamaların detayı :

Fuji TV’nin Honma Dekka adlı programına konuk olan Eiichiro Oda, One Piece Final hakkında “Kalan kısmın 100 cildin biraz üzerinde olacağını” ve ” Finalin Yakın”  olduğunu belirtti. Ayrıca röportajında One Piece Final senaryosunu üniversite yıllarından beri hazır olarak planladığını da ekledi. Honma Dekka sunucusu Oda’ya :” Eğer finali bir fan tahmin ederse ne yapacaksınız?” diye sorusu üzerine Oda:” Finali değiştireceğim.” cevabını verdi.

Sunucu Monker D. Luffy’nin en büyük hedefi olan One Piece hakkında da sorular sordu. Bahsedilen hazinenin “Aile Bağları” gibi bir şey çıkıp çıkmayacağını soran sunuca Oda :” Hayır! Böyle şeylerden nefret ederim.” diye cevap verdi. Ayrıca ekledi :” Bu şeye, küçükken izlediğim Oz Büyücüsü’nün sonuna benziyor.Bu kadar uzun süren bir maceranın sonucu olarak hazinen o macera olarak kabul edilmesi tatmin edici bir son değil.Bu tarz hikayeler imkansızdır. Bu ” Bu kadar zamandır macerayı okuyorum. Bana gerçek hazineyi ver!” gibi hissettirir.” ( Yüzde yüz katılıyorum :D)

Oda, Temmuz 2016’da yaptığı röportajda manganın yaklaşık% 65’ini bitirdiğini söyledi. Oda, 1997’de Weekly Shonen Jump’da mangayı seri hale getirmeye başladı ve manga 30’dan fazla ülkede yayınlandı. Shueisha, 4 Aralık’ta manganın 91’inci derlenmiş kitap sayısını yayınladı ve Viz Media, 6 Kasım’da 88’inci sayısını yayımladı.

OnePiece.com ve V Jump yazaro Greg Werner, son yazısında Oda’nın bu duyurularına ağırlık verdi. Yazısında mangakanın seri için ” Biraz daha devam edecek” ve final için ” Şaka yollu ve şok bir değer için” ifadelerini kullandığını söyledi.

Manganın resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

Loading…

Animesi Yapılmayarak Haksızlık Edilmiş 15 Aksiyon Manga Önerisi

Crunchyroll 2018 Anime Ödülleri Adaylarını Açıkladı