Oyun Haberleri

BattleBorn’un Closed Technical Test zamanı Duyuruldu

Gearbox ve 2K’nın birlikteliğiyle yapılmış oyunun 2016 şubatının 9’unda çıkacağını bilmemize rağmen oyuncular bu süreyi sabırsızlıkla bekliyordu. İşte bu yüzden Closed Technical Server’ın açılmasına karar kılınmış ve tarihide belli olmuş durumda.

Katılmak İçin: http://rsvp.battleborn.com/

Ekim 29’unda başlıyacak olan Closed Technical Server PS4 , Xbox One ve Pc için çıkacak. Oyunun sizden istedikleri ise dengesiz karakter özellikleri, laglı serverlar, sıkışma hataları vb. durumları test etmeniz.

Oyunun Closed Technical Test Server’ı için bir çok yer olsada Gearbox ve 2K oyunu vermek için bir kaç özellik arıyor mesela Pc özellikleriniz , Ülkeniz , Uygunluk Durumunuz ve NDA şartlarını kabul edip etmemiş olmanıza bakıyorlar.

PC için minumum özelliklerde belirlenmiş durumda;

 • OS: Windows 7 x64-Bit or Later
 • Processor: Intel Core2 Extreme CPU Q6850/ AMD A8-3870k (Quad Core CPU’s)
 • Memory: 6 GB
 • Hard Disk Space: 10 GB free
 • Video Memory: 2 GB
 • Video Card: AMD HD 7700/ NVIDIA GeForce GTX 660 or better, PhysX support
 • Sound: DirectX 11 Compliant

Evet arkadaşlar genel olarak bunlar olsada bir kaçınızın aklında hala NDA ne diye soranlar olacaktır. NDA sizin oyunu tecnichal test server sırasında resim, medya vb öğeler sızdırmamanız için yapılmış bir anlaşmadır.

NDA’nın gereklilikleri olarak;

 1. Oyunun Oynanış videolarını çekmemek.
 2. Oyundan resim almamak.
 3. Canlı Yayın yapmamak.
 4. Son olarak tecnical test hakkında açık forumlarda bahsetmemek. 

Oyunun Hakkında konuşmamızı isteyen şirketler oyunun closed test server’ı için ayrıca özel bir forum kuracaklarını ve oradan sadece onlarla ve diğer testerlar ile sohbet etmemizi istemektedir. İyi oyunlar arkadaşlar.

Related Posts

Bir cevap yazın