Anime Haber

Aggretsuko 3. Sezon Anime için Netflix Fragman Yayınladı

Aggretsuko

Netflix, Perşembe günü Aggretsuko 3. Sezon animesi için sezonun fragmanını yayınlamaya başladı. Anime başlangıç tarihi 27 Ağustos.

Aggretsuko 3. Sezon Anime için Netflix Fragman Yayınladı

Retsuko, hayalindeki şirketin muhasebe departmanında çalışan 25 yaşında bir kırmızı panda. Ancak, üstleri ve iş arkadaşları tarafından gittikçe daha imkansız görevler yapmaya devam etmek zorunda kaldığını fark ediyor. Onlarla konuşmuyor, ama yine de çalışması gerekiyor, bu yüzden kendi başına karaokeye gidiyor ve death metal söylüyor.

Aggretsuko 3. Sezon

Karakterin ilk animesi ( Netflix anime öncesi) Nisan 2016’da Ō-sama no Brunch TBS Cumartesi sabahı programı kapsamında gösterime girdi ve Mart 2018’e kadar haftalık olarak bir dakikalık yeni bölümler yayınladı.

İlk 10 bölümlük Netflix sezonu Nisan 2018 yılında dünya çapında galası yapılan Rareko önceki müdürü, Agresif Retsuko animatörü ve Yawaraka Sensha ilk yönettiği Netflix sezonu Fanworks ile kaleme alındı.

Aralık 2018’de prömiyerini yapan bir Noel bölümü yayınladı ve ardından ikinci sezon Haziran 2019’da piyasaya sürüldü .

Kaynaklar: Netflix ‘in YouTube kanalıNetflix Asya’nın YouTube kanalı

Aggretsuko 3. Sezon  haberi bu kadar. Diğer anime haberleri için tıklayabilirsiniz.

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın