#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Yeni Captain Tsubasa Animesi İçin Detaylar Açıklandı

Captain Tsubasa hepimizin çocukluktan severek takip ettiği serilerden bir tanesidir. Ben küçükken Wakabayashi hastasıydım mesela. Bu harika anime için yeni sezon geleceği daha önce duyurulmuştu ve sezon 2 Nisan tarihinden itibaren yayınlanmaya başlamıştı. Hikaye yeni bir arca gireceği için bekleyenler için detaylar gelmeye başladı. Şimdi ise detaylı bilgilere gelmeye başladı. Animeye dair yeni bir görsel yayınlandı.

Yeni animenin 15 Ekim’de Middle School Arc’ına geçeceği açıklandı. Serinin 29 bölümü olarak yayınlanacak. 1981-1988 yılları arasında ki mangayı konu alan anime 2 Nisan’da yayın hayatına başlamıştı. Yeni sezon orjinal mangadan kopmadan devam ediyor. Viz Media daha önce manganın lisansını aldığını açıklamıştı.

Captain Tsubasa Anime Konusu

Orjinal futbol manga 11 yaşında futbolu seven bir ÇOCUK olan Tsubasa Ozora teknik direktör Roberto tarafından keşfedilir. Tsubasa, Dünya Kupası için antrenman yapmak üzere Brezilya’ya giden koçuyla birlikte yolculuğa başlar. Burada turnuvalar,yeni maçlar, harika yetenekte sporcular Tsubasa’yı bekliyordur.

Serinin resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Mobil Suit Gundam 00 Sahne Gösterisinin Oyuncuları Belli Oldu!

The Mentalist Dizi Tanıtımı