Anime Tanıtımları

Captain Tsubasa Tüm Movie’leri

Captain Tsubasa‘nın 4 anime serisinin yanı sıra 4 movie ve 1 ova serisi bulunmaktadır.

Captain Tsubasa: Europe Daikessen (movie 1)

22AH-1889_clean_cover

    İlk seride Tsubasa’nın Toho maçı öncesi rüyasında gördüğü  Avrupa Karması ile yaptıkları maçın  40 dakikalık tek bölüm haline getirilmiş moviesidir. Animeye göre ufak değişiklikler yapılmıştır.


Captain Tsubasa: Ayaushi! Zen Nihon Jr. (movie 2)

Captain Tsubasa Ayaushi! Zen Nihon Jr

   Europe Daikessen movie’sinin devamı niteliğindedir. İlk maçta kaybeden Avrupa Karması bu sefer daha güçlü ve daha hırslı bir şekilde Japon genç takımının karşısına dikilir.


Captain Tsubasa: Asu ni Mukatte Hashire! (movie 3)

Captain Tsubasa Asu ni Mukatte Hashire!

   Ayaushi! Zen Nippon Jr. movie’sinde ki Avrupa Karması ile yapılan maçın ardından Dünya Gençler Şampiyonası’nda Japonya’yı temsil edecek oyuncular seçilecektir.  Movie’nin yarısı Tsubasa’nın Nankatsu şehrine geldiğinde tanıştığı bazı kişileri eskiyi hatırlayarak tanıtmasıyla geçiyor.


Captain Tsubasa: Sekai Daikessen!~ Jr. World Cup (movie 4)

Captain Tsubasa Sekai Daikessen!~ Jr. World Cup

   Japon Genç Takımı bu sefer  4’lü turnuvaya katılır. Turnuvada ki diğer takımlar Amerika Genç Takımı, Avrupa Genç Takımı ve Güney Amerika Genç takımıdır. Japon Takımı ilk maçını Amerika Genç Takımı’na karşı oynar. Son maçı ise bir diğer karşılaşmanın galibi Güney Amerika Genç takımına karşı oynayacaktır.

Güney Amerika’da Carlos Santana, Juan Dias, Ramon Victorino ve kaleci Gonzales gibi yetenekli oyuncular vardır. Güney Amerika Genç Takımı koçluğunu Roberto Hongo yapmaktadır.


OVA: Captain Tsubasa: Holland Youth

   World Youth mangasında 65. Özel bölümünü ele alan ovadır. Ama Japon Takımı Hollanda ile WY mangası başlamadan maç yapmıştır. Kaptanları Brian Cruyyford olmadan da güçlü bir takım olan Hollanda takımıyla Japon Takımı nasıl oynayacaktır.

Bir cevap yazın