Anime: Ansatsu Kyoushitsu (TV)

Mangaka: Yūsei Matsui

Tür: Aksiyon, Komedi, Okul, Shounen, Doğaüstü

Manganın Çıkış Yılı: 2 Temmuz 2012

Animenin Çıkış Yılı: 9 Ocak 2015

Bölüm Sayısı: 24

Puanım: 7.5

MyAnimeList Puanı: 8.13

IMDb Puanı: 8

 

- ansatsu kyoushitsu (tv) anime tanıtımı ve i̇ncelemesi - figurex anime tanıtımları

 

Herkese merhaba bu yazımda Ansatsu Kyoushitsu (TV) anime tanıtımı ve incelemesi yapacağım.

    Derslerinde başarısız ve sorunları olan çocukları 3-E sınıfına gönderilmektedirler. 3-E sınıfı okul binasından uzakta bir dağın üzerindedir. 3-E sınıfının öğrencileri okul aktivitelerine katılamaz ve diğer sınıfların öğrencileri tarafından küçük görülürler. Bir gün 3-E sınıfına bir öğretmen gelir ama bu öğretmen insan değil, ahtapota benzeyen bir şeydir. Kendisinin ayın bir kısmını yok ettiğini ve gelecek Mart’ta da dünyayı yok edeceğini söyler. Savunma Bakanlığından bu süre zarfında Kunugigaoka okulundaki 3-E sınıfının öğretmeni olmak ister. Bunun karşılığında 3-E’nin öğrencileri de dahil olmak üzere herkes onu öldürme hakkına sahiptir. Okulda bu durumu müdür ve 3-E sınıfından başka kimse bilmez. Bu yaratığın bilinen güçleri Mach 20 hızında hareket edebilmesidir. Kimse onu öldüremediği için 3-E sınıfının öğrencileri ona Koro-Sensei der. Koro-Sensei’ye plastik yapımı silahlar dışında hiçbir şey etki etmez. Bununla birlikte Koro-Sensei’yi Mart ayına kadar öldüremezlerse dünyanın sonu gelecektir.

- ansatsu kyoushitsu (tv) anime tanıtımı ve i̇ncelemesi - figurex anime tanıtımları

    Ansatsu Kyoushitsu izlerken keyif aldığım bir anime. Karakterler çok iyi yaratılmış. En çok beğendiğim karakterler kötü karakterler oldu. Her bölümün sonunda yeni bölüm için bir hafta nasıl beklerim diye düşünüyordum. Animenin son bölümlere doğru ellerindeki konuyu bitirdikleri ve yeni konuyu 2. sezona sakladıkları için, son bölümlerdeki işlenen konu benim için hayal kırıklığıydı. İşlenen konu güzeldi ama sezon finali için uygun değildi bana göre. İçinde çok fazla karakterin bulunduğu animeler genelde karakterleri tanıtmaktan konuyu işleyemez ya da karakterleri yeterince tanıtmadan konuyu işler. Ansatsu Kyoushitsu, karakterleri tanıtırken aynı zamanda konuyu işleyebilen bir anime. Ansatsu Kyoushitsu izlediğim en iyi animelerden biri, izlemenizi tavsiye ederim.

Karakter Tanıtımı (Spoiler İçerebilir, Ona Göre Okursanız Sevinirim.)

Koro-Sensei: Koro-Sensei adından da anlaşılacağı gibi animenin öldürülemeyen karakteri. Koro-Sensei 3-E sınıfında öğretmenlik yapmak istemesinin sebebini kimse bilmiyor. Öğrencilerine değer veren, onlar için her şeyi yapabilecek bir karakter.

- ansatsu kyoushitsu (tv) anime tanıtımı ve i̇ncelemesi - figurex anime tanıtımları

 

Nagisa Shiota: Nagisa herhangi bir yeteneği olmadığı için suikastlarda yetersiz kalan bir karakterdir. Cinsiyeti belli değildir.

Nagisa shiota render by anaka aka midori d8w1py3 - ansatsu kyoushitsu (tv) anime tanıtımı ve i̇ncelemesi - figurex anime tanıtımları

 

Karma Akabane: Karma, derslerinde başarılı ama şiddete yatkınlığından 3-E sınıfındadır. Karma; zeki, çevik ve güçlü bir karakterdir. İnsanlara kötü davranmasına rağmen aslında iyi bir insandır. Animedeki favori karakterlerimden biridir.

- ansatsu kyoushitsu (tv) anime tanıtımı ve i̇ncelemesi - figurex anime tanıtımları

 

Tadaomi Karasuma: Savunma bakanlığının bir çalışanıdır. Koro-Sensei’in okuldaki haraketlerini izler ve onu öldürmeye çalışır. İnsanlara karşı mesafeli, soğuk bir karakterdir.

Latest? Cb=20150201183238 - ansatsu kyoushitsu (tv) anime tanıtımı ve i̇ncelemesi - figurex anime tanıtımları

 

AMV

 

https://www.youtube.com/watch?v=W_WakyD27TY

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın