in

Yumeta Şirket Akkun'u Kanojo'ya Anime'ye Animasyonluyor – Anime Haber

Yumeta Şirketi Akkun'u Kanojo'ya Animasyonluyor Anime – Anime Haber Yazısı, otomatik olarak siteye eklenmiştir.

Neo Angelique Abyss'in Shin Katagai , Waka Kakitsubata manga'ya dayalı anime yönlendiriyor

Kadokawa'nın Monthly Comic Gene dergisinin Şubat sayısında Waka Kakitsubata'nın Akkun'u Pazartesi günü Kanojo'ya (Akkun ve Kız Arkadaşı) manga'ya anime uyarlaması için ana personel açıkladı.

Shin Katagai ( Neo Angelique Abyss ), Yumeta Company'deki anime yönlendiriyor. Yuka Yamada ( Aikatsu!, Bayan Kobayashi'nin Dragon Maid ) seri kompozisyondan sorumlu. Motohiro Taniguchi ( Yuruyuri Nachu Yachumi! ) Karakterleri tasarlıyor.

Romantik komedi, Atsuhiro "Akkun" Kagari ve kız arkadaşı Non "Nontan" Katagiri adlı son derece tsundere (başlangıçta aloof ve aşındırıcı, ama daha nazik) çocuğun günlük yaşamını izliyor. Akkun'un davranışları sözlü taciz ve ihmalle Nontan'a karşı sert ancak aslında onun üst sırtlarından biri ve alışılagelmiş bir şekilde kendisini takip eden ya da dinleyerek bir stalker gibi davranıyor. Nontan, Akkun'un izci yollarını bilmemekte ve eylemlerinin şirin olduğunu düşünmektedir.

Kakitsubata, manga'yı Haziran 2013'te Kadokawa'nın josei dergisi Monthly Comic Gene'de başlattı ve manga'nın derlediği kitap ciltlerinin sayısı 480.000'den fazla çıktı. Kadokawa , geçen Kasım ayında manga'nın yedinci derlediği kitabı yayınladı. Manga da 11 milyondan fazla görüş alan pixiv hizmetindedir. Frontier Works ve Kadokawa Media Factory Aralık 2016'da Jun Fukuyama'yı Akkun, Aoi Yuki'yi Nontan'la birlikte bir drama CD'si yayınladı.

Kaynak: https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-01-14/yumeta-company-animates-akkun-to-kanojo-anime/.126305

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

50 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Loading…

Honey And Clover Tanıtım Ve İnceleme !!

BlazBlue Değişken Kalp Spinoff Manga Uçları – Anime Haber