Manga Haberleri, Anime Haber

Yu-Gi-Oh! Yaratıcılarından Yeni Manga Shounen Jump’ta

the comig manga

Yu-Gi-Oh! Yaratıcılarından Yeni Manga Shounen Jump’ta, Yugioh’u yazan Kazuki Takahashi’nin yani mangası The Comiq Shounen Jump’ta yayınlanmaya başlandı.

Yu-Gi-Oh! Yaratıcılarından Yeni Manga Shounen Jump’ta

The Comiq adındaki manga, bu haftaki Shonen Jump’ın baskısında yer aldı. Dergide kısa bir seri  olan gerilim mangası, Genko adında genç bir manga yazarı hakkında. Uzun süre manga yazarı olarak çıkmaya çalışan Genko, nihayetinde shoujo dergisinde seri hale getirilmiş bir mangayı ele geçirdi. Ancak, Beloved Pendant adı verilen manga, bazı istenmeyen sonuçlara neden oldu.

the comig manga

Geçtiğimiz hafta New York Comic Con’da Viz Media, The Comiq’i Shonen Jump’ın İngilizce versiyonunda taşıyacağını duyurdu.

Kazuki Takahashi’nin Yu-Gi-Oh! anime uyarlamalarına, oyunlara ve daha fazlasına uyarlanan manga, 1996’dan 2004’e kadar Jump’ta devam etmişti.

 

Kazuki Takahashi’nin yaptığı yugioh serisi gibi güzel ve kaliteli bir seri olursa ki bana sorarsanız, öyle bir seri üreten biri diğer işlerinde de kaliteli işler üretecektir. Artık ne zaman Türkçe çevirisi çıkarsa bir açar bakarız.


Yu-Gi-Oh! Yaratıcılarından Yeni Manga Shounen Jump’ta haberimizde bu kadar dostlar

Daha çok oyun haberleri ve anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın