#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Youtube Gaming Yayın Hayatına Başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde sizlere Youtube Gaming’in haberini vermiştik. Youtube Gaming projesinin en büyük rakibi tabiki de Twitch! Google, youtube Gaming’i bugün yayın hayatına başlatıyor. Google önceden yaptığı açıklamalarda Youtube Gaming’i mobil platformlarda ve bilgisayarlarda kullanabileceğimizi söylemişti. Ama ne zaman yayın hayatına başlayacağını bildirmemişti. Gelen son açıklamalarda Yotube Gaming’in bugün açılacağı söylendi. Açılacağı saat ise Türkiye’ye göre 20:00.

Youtube Gaming içerisinde 25 bin civarında oyun başlığı bulunduracak ve yayınların 60 fps kalitesinde yapılması sağlanacak. Canlı yayınların yanı sıra oyun videoları ve oyun tanıtım videoları kanalın içerisinde yer alacak.

Twitch’de olduğu gibi Youtube Gaming’de de canlı sohbet bulunacak. Canlı yayınların özel adresleri olacak ve bu adresler sosyal platformlarda paylaşılabilecek. Yayın hayatına bu akşam 20:00’da başlayacak olan Youtube Gaming şuan için sadece ABD ve Birleşik Krallık’ta geçerli olacak. Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz belirsiz.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

oyun haber

League of Legends Reklamı Kore’ de Yayınlandı!

Wild Card Ertelendi!