#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Yeni Şampiyon Hakkında Bilgiler ve Muhtemel Şampiyon Güncellemeleri !!

League Of Legends’in Şampiyon Baş Yapımcısı “Reav3”  yayınladığı son yazıda  gelecek olan Yeni şampiyon ve yapılacak şampiyon güncellemeleri hakkında bilgiler verdi. Bana kalırsa son zamanlarda yapılan şampiyon ve kostüm sızdırmalarından bıkmış olacaklar ki artık bilgileri direk ilk ağızdan duyurdular.

Bunların ilki yeni gelecek şampiyonun teması ve bu temanın oynayış biçiminde yapılan değişikler. Yeni şampiyonun temasının “öncü” olacağı ve “öncü” şampiyonların oynayışında ufak değişiklikler yapılarak “öncü” isminin hakkını vermeleri. Şimdi “öncü” şampiyon ne  ve hangi şampiyonlar öncü diye aklınıza sorular gelmiş olabilir. İsminden de anlaşılacağı gibi öncüler savaşa ilk atılan ve karşı takımın içine girerek onları savaşmaya zorlayan şampiyonlar olarak tanımlanabilir. Bunlara örnek vermek gerekirse Poppy, Sejuani, gibi rakip takımın içerisine dalmayı seven şampiyonlar. Şimdiye kadar yapılmış olan Tank güncellemesi ve Suikastçi güncellemerine benzer ufak değişikliklerle bu öncü birliklerine gereken özeni göstereceklerini söyledi.

Diğer güncellemeler ise Aatrox ve Xin Zhao ‘ın başı çektiği Akıncı Güncellemesi. Bu güncelleme de şimdilik adı geçen iki şampiyonlar bunlar ilerleyen zamanlarda bu iki isme yenilerininde katılacağını düşünüyorum. Baş geliştiricinin Xin Zhao hakkındaki görüşleri ise “Demacia’nın Hizmetkârı’nın güncellemesinde pek ilginç olmayan yetenekleri geliştirilecek ve LoL’daki stratejik kimliği güçlendirilecek. Xin’in oynanışının ana özelliğinin E->Q atıl-havaya fırlat kombosu olduğunu biliyoruz. Bu bizce gayet iyi ve bunu bozmayacağız. Bunun yerine W’yi biraz daha karşı oyuna uygun ve daha becerikli bir araç haline getireceğiz.”

Başka bir güncelleme de Görünmez ölüm Evelynn hakkında. “Evelynn’e gizlenmekte kullanabileceği yeni araçlar vererek “sürekli görünmez olan şampiyon” kimliğini öne çıkarmak istiyoruz. Bu sayede kendine özgü oynanışı vurgulanacak ve Evelynn oyuncuları, onun gölge halinde ustalaştıkları için ödüllendirilmiş olacak. Evelynn’in görünmezliği kimliğinin bir parçası; bu yüzden görünmez haline yepyeni görseller ekleyerek bu halin olması gerektiği kadar özel görünmesini sağlayacağız.” sözleriyle Evelynn’in usta ellerde bir ölüm makinesine dönüşeceğinin ipuçlarını verir gibi.

Belki de çıktığından beri dengelenemeyen nadir şamiyonlardan biridir Shurima İmparatoru Azir. Öyle ki neredeyse her güncellemede adını görmek artık sıradanlaşmıştı. Zaten Reav3 ‘in Azir yayınlandığından beri onu dengelemek kâbusumuz oldu.” sözü herşeyi açıklıyor 😀 . İmparatorumuzun Ultisi diğer bi değişle “Shurima Halayı”nı bir daha göremeyebiliriz. Çünkü şuan için ultinin aynı kalıp kalmaması konusunda bir karar vermiş durumda değiller.

Noxus’un taktik ustası Swain’de güncellemelerden payını alacak diğer bir şampiyon. Güncelleme nedeninin oynaşının “Taktik Ustası” Ünvanına uymadığı ve karşı şampiyonların yeteneklerine karşı neredeyse cevap verememesi olduğu belirtilmiş.

Yazının tamamı için: http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/champions-skins/champion-update/sampiyon-yol-haritasi-temmuz-2017

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Terazi Burcu Anime Karakterleri !!

Fairy Tail Yeni Sezon Müjdesi !!